Zamknij

Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Praca na stanowisku PIWOWAR

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: PIWOWAR

Miejsce wykonywania pracy: MIŁOSŁAW

Zakres obowiązków:

Obsługa urządzeń produkcyjnych
Odpowiedzialność za przebieg procesu technologicznego
Zapewnienie produktu zgodnego ze standardem
Prowadzenie bieżącej dokumentacji technologicznej
Gospodarka magazynowa surowców i materiałów do produkcji
Zapewnienie czystości i higieny w podległym obszarze

Wymagania:

Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność
Mile widziane doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej branży spożywczej

Oferujemy:

Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie branży spożywczej
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o kontakt drogą mailową.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Browar Fortuna Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Miłosławiu, ul. Wrzesińska 24, 62-320 Miłosław, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, w procesie rekrutacji na stanowisko Piwowar oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującymi mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.?

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

email. info@browarfortuna.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-04-21 11:00:39#107

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO20 na numer 91958.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 24,60 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie