Zamknij
16:45, 18.07.2021
Na rozegranych w ten weekend w Tallinnie Lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy Juniorek U20 wystartowały aż trzy zawodniczki Orkana Września. Marika Majewska i Marta Zimna po pięknej walce wywalczyły brązowe medale.
2
08:47, 13.07.2021
Paulina Guzowska jechała do stolicy Estonii po medal w sztafecie 4x100 m. Zdobyłaby krążek Lekkoatletycznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy, gdyby nie... Igrzyska Olimpijskie.
1
12:15, 05.07.2021
Rozegrane w Lublinie Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski Juniorów U20 przyniosły wrześnianom aż 6 medali. Na imprezie świetnie spisały się sprinterki Orkana, a Marta Zimna wywalczyła aż trzy krążki, w tym dwa złote. Orkan Września zajął drugie miejsce w klasyfikacji medalowej i czwarte w klasyfikacji punktowej czempionatu.
07:34, 30.06.2021
Rozegrany w Łodzi XXVII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych przyniósł naszym reprezentantom jeden medal. Na drugim stopniu podium stanął Gracjan Wyrozumialski z SSP nr 3 (drugi z lewej) rzucając piłeczką palantową 43,5 m.
5
20:44, 24.06.2021
Paulina Guzowska została brązową medalistką Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w biegu na 100 m. W czwartkowe popołudnie wrześnianka poprawiła swój rekord życiowy na 11,36 s i tym samym zapewniła sobie start w sztafecie 4x100 m na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.
1
14:21, 23.06.2021
W miniony piątek w Pile rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach rewelacyjnie spisały się lekkoatletki z SSP Kaczanowo.
1
20:35, 22.06.2021
W najbliższy weekend w Poznaniu rozegrane zostaną Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski. To na bieżni golęcińskiego stadionu rozstrzygnie się, która z polskich sprinterek poleci na Igrzyska Olimpijskie to Tokio reprezentować kraj w sztafecie 4x100 m. Spore szansę w wyścigu po paszport na imprezę czterolecia ma Paulina Guzowska.
2
08:11, 16.06.2021
Rozegrane 8 czerwca w Jarocinie Mistrzostwa Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym przyniosły zwycięstwo naszym zespołom. W rywalizacji chłopców (klasy IV-VI) równych sobie nie miała szóstka z SP Nekla, a w kategorii dziewcząt triumfowały reprezentantki SSP Kaczanowo.
4
11:55, 15.06.2021
Wrzesińscy długodystansowcy wystartowali w II Biegu Kruczej Skały w Lubawce. W pięknej scenerii polsko-czeskiego pogranicza zaprezentowała się ósemka naszych zawodników.
17:57, 07.06.2021
Po ośmiu miesiącach przerwy ponownie na lekkoatletycznym stadionie rywalizowali młodzi przedstawiciele królowej sportu. Przy Kaliskiej w Finale Czwartków Lekkoatletycznych w szranki stanęli uczniowie 11 szkół.
13:25, 05.06.2021
Wrzesiński mistrz Paraolimpiady w Londynie w 2012 nie zdobył medalu na odbywających się w Bydgoszczy Paramistrzostwach Europy w Lekkoatletyce. Nasz niedowidzący sprinter nie zakwalifikował się do finału biegu na 100 m, a biegu na 400 m nie ukończył.
10:33, 03.06.2021
Zakończyła się akcja „120 km dla Dzieci Wrzesińskich od 1 do 31 maja 2021”. W przedsięwzięciu uczestniczyło 190 osób, a całą akcję ukończyło dokładnie 120 osób.
08:06, 01.06.2021
Cztery lekkoatletki Orkana Września wzięły udział w czwartek, 27 maja, w III Grand Prix Gliwic. Trzy zawodniczki trenera Andrzeja Pujdaka ustanowiły rekordy życiowe na czterech dystansach.
16:14, 24.05.2021
Wrześnianka, wychowanka Orkana, a obecnie zawodniczka AZS AWF Katowice, wywalczyła srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski w Lekkie Atletyce w biegu na 200 m.
3
17:15, 02.05.2021
Wiele wskazuje na to, że na igrzyskach w Tokio zobaczymy Paulinę Guzowską. Wychowanka Orkana Września i trenera Andrzeja Pujdaka w sobotni wieczór wraz z koleżankami ze sztafety 4x100 zdobyła kwalifikację olimpijską.