Zamknij
19:54, 16.10.2021
Siatkarze Krispolu odnieśli drugie zwycięstwo w tegorocznym sezonie. Drugie wyjazdowe. W sobotę w Głogowie nie oddali Chrobremu nawet seta.
10:31, 13.10.2021
W trzeciej kolejce siatkarskiej III ligi kobiet doszło do derbowego pojedynku. Debiutujący w rozgrywkach Milesza Targowa Górka wygrał na swoim parkiecie z Orlikiem Miłosław 3:1.
12:26, 10.10.2021
Pierwszy od wyjazdowej serii domowy mecz Krispolu Września zakończył się przegraną - KPS Siedlce zwyciężył w tajbreku, mimo że wcześniej prowadziliśmy 2:1. Spotkanie było za to świetnym widowiskiem dla kilkusetosobowej grupy kibiców, których nie odstraszył powrót płatnych biletów.
2
09:09, 08.10.2021
Wrześnianie zakończyli wyjazdowe tournee. W sobotę zagrają pierwszy mecz domowy. Ich przeciwnikiem w hali przy Słowackiego będzie KPS Siedlce.
20:15, 02.10.2021
Siatkarze Krispolu przegrali w sobotnie popołudnie w Świdniku z miejscową Avią. Lider rozgrywek I ligi nie oddał wrześnianom nawet seta.
2
09:23, 29.09.2021
Robert Wardak, prezes KPS Progress Września, został wybrany do zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W fotelu prezesa zasiadł były wybitny siatkarz Sebastian Świderski.
19:45, 25.09.2021
Siatkarze Krispolu przegrali wyjazdowy pojedynek z Norwidem Częstochowa. W sobotę nie udał się powrót do żywych.
05:57, 24.09.2021
W pierwszym swoim meczu nowego sezonu I ligi siatkarze Krispolu wygrali we Wrocławiu z miejscową Gwardią. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano wychowanka naszego klubu i absolutnego debiutanta w I lidze, dziewiętnastoletniego Konrada Jankowskiego!
17:43, 30.08.2021
Na przedsezonowym turnieju we Września spotkało się czterech pierwszoligowców. Faworytem była trzecia w poprzednich rozgrywkach Visła Bydgoszcz i udokumentowała swoją wyższość, nie oddając w dwóch meczach nawet seta.
2
20:35, 24.08.2021
W najbliższy weekend rozegrany będzie Memoriał Ryszarda Tuszyńskiego. W hali przy Słowackiego kibice obok Krispolu Września będą mogli zobaczyć Mickiewicza Kluczbork, Olimpię Sulęcin i Visłę Bydgoszcz.
2
08:30, 12.08.2021
W piątek, 13 sierpnia, na boiskach WOSR przy Gnieźnieńskiej ruszyły Mistrzostwa Polski Oldbojów Kobiet i Mężczyzn w Siatkówce Plażowej. Na rozgrzanym piasku rywalizować będą 123 pary w dziewięciu turniejach.
07:24, 08.08.2021
Na boiskach WOSR przy Gnieźnieńskiej od soboty walczą siatkarki i siatkarze plażowi. Świetnie przygotowany turniej „Plaża Wrze” w niedzielę będzie miał drugą odsłonę.
3
06:28, 01.08.2021
Na dziewiątym miejscu zameldowali się w finale Mistrzostw Polski Kadetów w Siatkówce Plażowej w Mysłowicach młodzi siatkarze Progressu. To spory sukces Jacka Kempińskiego i Łukasza Kosmowskiego.
11:43, 29.07.2021
Już za tydzień, 7 i 8 sierpnia, na boiskach WOS-R przy Gnieźnieńskiej rozegrana zostanie kolejna edycja turnieju siatkówki plażowej „Plaża Wrze”. Organizatorzy przeprowadzą cztery turnieje.