8
20:46, 23.03.2024
W sobotni wieczór wrzesińscy siatkarze kończyli rozgrywki meczem w Słupcu. Pomarańczowi wygrali 3:1 rewanżując się tym samym za porażkę z pierwszej rudny.
7
21:22, 16.03.2024
W sobotnie popołudnie siatkarze Krishome w meczu 21. kolejki II ligi pokonali Stoczniowca Politechnikę Gdańską. Było to ostatnie spotkanie we Wrześni w kończącym się sezonie.
13
07:54, 03.03.2024
W sobotni wieczór siatkarzom Krishome przyszło rozgrywać mecz 20. kolejki II ligi. Na parkiecie w Wilczynie pomarańczowi nie zdobyli nawet seta.
8
19:37, 17.02.2024
Krishome wygrał mecz z Orłem Międzyrzecz 3:0.
08:18, 16.02.2024
To będzie przedostatni mecz we Wrześni.
9
18:19, 03.02.2024
Krishome zdobył w Gdańsku trzy ważne oczka.
4
11:21, 21.01.2024
Krishome wygrał. W sobotę pokonał gości z Żychlina
5
21:27, 17.01.2024
W środowy wieczór Krishome rozegrał w Sieradzu mecz 16. kolejki II ligi. Nasi siatkarze podjęli walkę tylko w jednym secie i to nie całym.
21:25, 13.01.2024
W meczu 15. kolejki II ligi Krishome we własnej hali pokonał gorzowskich siatkarzy 3:0. Jedynie w końcówce trzeciego seta było trochę nerwów.
15:37, 07.01.2024
W sobotę wieczorem w nekielskiej hali siatkarki Mileszy Targowa Górka zakończyły rundę zasadniczą sezonu III ligi. Zawodniczki trener Pauli Sołtysiak pewnie pokonały Energetyka Poznań.
1
19:04, 06.01.2024
Pomarańczowi siatkarze jako pierwsi w 2024 spośród wszystkich wrzesińskich zespołów wznowili walkę o ligowe punkty. W sobotnie popołudnie zdecydowanie ograli Lotnika Łęczyca, sąsiada z tabeli.
2
12:40, 04.01.2024
W sobotę 6 stycznia o 17.00 siatkarze Krishome jako pierwsi wrzesińscy sportowcy wrócą na boisko. Tego dnia nasi drugoligowcy w meczu o punkty podejmować będą Lotnika Łęczyca.
31
05:49, 21.12.2023
W środowy wieczór siatkarze Krishome w pucharowym starciu polegli w Słupcy z miejscowym Konspolem. Tym samy wrześnianom nie udał się rewanż za niedawną ligową porażkę we własnej hali.
9
18:14, 16.12.2023
W sobotnie popołudnie siatkarze Krishome mierzyli się w Toruniu z miejscowymi Aniołami. Wrześnianie podjęli rękawice zaledwie w jednym secie.