Starsi karatecy Orła z wieloma tytułami

14:26, 16.11.2023 . Aktualizacja: 14:27, 16.11.2023

W Pruszkowie odbyły się I Mistrzostwa Polski Senior+. W imprezie z powodzeniem wystartowali karatecy Orła Września.

W skład reprezentacji weszła szóstka naszych zawodników. Ich start był niezwykle owocny. Do Wrześni przywieźli dziewięć medali, w tym dwa złote, pięć srebrnych i dwa brązowe.

Dwukrotnym mistrzem kraju w kategorii senior+ w kata i kumite został Mariusz Węglewski. W kata i ko-go kumite tytuły wicemistrzyni wywalczyła Małgorzata Stępniak.Sporo do powiedzenia mieli także pozostali reprezentanci Orła. Dwa krążki (w kata i ko-go kumite), choć brązowego koloru, wywalczył Wiesław Zimny. Na drugim stopniu podium w ko-go kumite stawali Mateusz Dominik i Witold Rzymski. W kata srebrem mógł się też poszczycić Bartosz Kałużny.