Zamknij

Śliwki robaczywki. Victorii powrót na tarczy

19:13, 05.08.2023 Aktualizacja: 19:13, 05.08.2023
Skomentuj

Czwartoligowe rozgrywki Victoria zainaugurowała meczem w Kępnie. W sobotnie popołudnie wrześnianie polegli w pojedynku z miejscową Polonią.

Trener Paweł Lisiecki desygnował do gry od pierwszej minuty dwóch dopiero co pozyskanych zawodników. Na boisku pojawili się Patryk Pawłowski i Michał Miller. Sezon w bramce otworzył młody Jan Perzyński. Wielka niespodzianka to nie była, bo przecież już wiosną wielokrotnie wychodził w pierwszy składzie.

Victoria liczyła w meczu na trzypunktową zdobycz. Mierzyła się bowiem z zespołem, który w niezwykłych okolicznościach uniknął spadku, a na dodatek w owym sezonie cokolwiek się osłabił. Tak przynajmniej przekonywali kibice z Kępna.

Niestety, rzeczywistość zweryfikowała punktowe plany. Już w 17. min kapitan polonistów Gracjan Słupianek wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Siedem minut później wrześnianie przegrywali już 0:2, a bramkę dla gospodarzy zdobył  Karol Latusek.

Do przerwy nie padły już gole, ale zaraz po zmianie stron Polonia po raz trzeci znalazła drogę do naszej bramki. W 50. min arbiter podyktował rzut karny, które skutecznym egzekutorem okazał się ponownie Latusek. Kielich goryczy trzeba było wypić w 82. min. Na 4:0 gospodarzy wyprowadził lewy pomocnik Remigiusz Pastucha. Victorię tego dnia stać było jedynie na bramkę honorową. W 85. min zdobył ją Marcin Maćkowiak.

Porażka smuci, a jeszcze bardziej jej rozmiary. Pamiętać jednak należy, że to początek rozgrywek, a forma, to nie rzecz, którą można utrzymać przez cały sezon. I tego się trzymajmy.

IV liga: Polonia Kępno – Victoria Września  4:1 (2:0)
Wyjściowy skład Victorii: Perzyński, Czerniak, Maćkowiak, Szaufer, Kwaśny Pawłowski, Groszkowski, Jankowski, Sarnowski, Wolniewicz, Miller

fot. ID

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

>>>>

5 4

Panie trenerze jak dłużej będzie pan tasował zawodników swojej drużyny to witamy w V lidze.Logiczne jest, że im dłużej trenuje się tych samych zawodników to oni się znają jak łyse konie i mogą stworzyć mega teem nawet z zawiązanymi oczami. Ale co ja się znam przecież to pan panie Lisiecki ma zaszczyt mieć miano TRENERA.I coś musi być nie tak skoro wartościowi zawodnicy odchodzą z naszego klubu. Proponuję zrobić analizę swojej pracy.

11:49, 06.08.2023
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

vitecvitec

1 1

Trener, doswiadczony Lsek ma pojecie o trenerce jak Najman o Boksie :)

20:47, 08.08.2023

fotograffotograf

2 0

No tak. Na kolanach przed Kępnem. Dosadna fotka :)

09:07, 08.08.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%