Zamknij

Czesław Jakołcewicz, nowy trener Victorii, w wywiadzie udzielonym jedynie „WW”

11:15, 07.06.2017
Skomentuj

W piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich” ukaże się obszerna rozmowa z Czesławem Jakołcewiczem, który na fotelu szkoleniowca zastąpi w Victorii Andrzeja Ostańskiego.

Były lechita, mistrz Polski i reprezentant kraju opowiada o tym, jak miał powody i sposobność by udusić Maradonę, zdradza kulisy swojego rozstania z piłką seniorską, a potem powrotu do niej, przekonuje do swojej filozofii futbolu. Nie unika odpowiedzi na pytanie o konkretny cel, jaki postawili mu działacze.

Zapraszamy do lektury.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

abakanabakan

0 0

też bym udusił Maradonę za rękę w meczu z Anglią :(

18:03, 08.06.2017
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zawiedziony.Zawiedziony.

0 0

Dlaczego w wydaniu internetowym nie umieszczacie całych wiadomości. Po co wam w takim razie taka strona? Spada sprzedaż ? Jesteście żenujący .

02:31, 09.06.2017
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

0 0

Pierwszy raz tu zaglądasz? Ta technika „zachęcania” do kupna makulatury jest stosowana od lat.

06:12, 09.06.2017


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%