Siatkarze APP Krispol zainkasowali komplet ligowych punktów. Mecz z licealistami potraktowali jako przetarcie przed środowym pojedynkiem z Zaksą.
Na Klub Kibica można zawsze liczyćPomarańczowi byli zdecydowanym faworytem sobotniego mecz z SMS PZPS Spała. Kibice nie spodziewali się wielkich emocji, w dodatku w czasie meczu skakał Kamil Stoch. Spodziewano się, że na trybunach hali przy Słowackiego będzie hulał wiatr. Tymczasem fani siatkówki dopisali.
Tu bardziej stonowani kibiceW pierwszym secie goście tylko raz wyszli na prowadzenie. Po okresie, w którym mieliśmy problemy ze skończeniem akcji, rywale wygrywali 11:10. As Mateusza Jasińskiego przełamał niemoc, nasz przyjmujący do spółki z Jędrzejem Maćkowiakiem założyli blok na środku i spalska młodzież już się nie podniosła.
Początek drugiej odsłony wrześnianie przespali. SMS prowadził już 7:1 i zaczęło się mozolne odrabianie strat. Do remisu doprowadziliśmy już przy 12:12 po dwóch kolejnych blokach Jasińskiego. Udane obrony pola, dobre zagrywki Marcina Iglewskiego i kontry wieńczone przez Damiana Dobosza szybko zaowocowały wygranym setem.
W trzeciej odsłonie rywale nie stawiali już oporu. Pomarańczowi w połowie partii wypracowali sobie pięciopunktową przewagę i trener Marian Kardas mógł desygnować na plac niemal wszystkich swoich siatkarzy.
Średnia wieku wrześnian była o ponad 10 lat większa niż rywali- Nie wystawiłem jedynie Patryka Napiórkowskiego, ale ostatnio borykał się z bólem pleców i wolałem dmuchać na zimne – tłumaczył szkoleniowiec.
Ostatni punkt meczu zdobył blokiem Artur Pasiński.
Klub kibica nie miał problemów z wybraniem MVP spotkania. Na to miano bezsprzecznie zasłużył Mateusza Jasiński, absolwent spalskiego SMS, który w sobotę robił za srogiego profesora wobec obecnych uczniów tej szkoły.
XV kolejka: APP Krispol Września – SMS PZPS Spała 3:0 (18, 20, 12)
APP Krispol: Antosik, Iglewski, Jasiński, Dobosz, Kaźmierczak, Maćkowiak i Wroniecki (libero) oraz Narowski, Pasiński, Pachocki, Brzóstowicz, Troczyński, Matuszak (libero)
I set: 4:2, 8:5, 12:11, 16:13, 20:17, 25:18
II set: 1:4, 2:8, 9:12, 16:15, 20:16, 25:20
III set: 4:3, 8:6, 12:7, 16:9, 20:11, 25:12
kibol06:08, 08.01.2018
w środę będzie lekcja niestety
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 0
A może nie... to siatkówka... może... w każdym razie bardzo dobra okazaja aby zobaczyć w jakim miejscu jest "nasza" siatkówka seniorska... bo młodzieżowa, już leży i kwiczy