Zamknij

Halowy futsalowy sezon zakończony. Capri Lucca zdobywcą Pucharu Ligi

12:08, 23.02.2020
Skomentuj

W minioną sobotę definitywnie zakończyły się halowe futsalowe rozgrywki organizowane przez WTPN. W finale Pucharu Ligi zespół Capri Lucca okazał się zdecydowanie lepszy od Wooden Villa. Dokonano także uroczystego podsumowania sezonu.

Puchar Ligi, Capri Lucca - Wooden Villa

Puchar Ligi, Capri Lucca – Wooden Villa 7:3 (4:1)

Do finału Pucharu Ligi dotarły dwa zespoły, które w ostatnim czasie legitymują się największymi osiągnięciami. Zespół Capri Lucca po tym jak w lidze nie przegrał żadnego meczu został niekwestionowanym tegorocznym mistrzem Wrześni. Drużyna Wooden Villa wywalczyła natomiast tytuł wicemistrza oraz SUPERPUCHAR ligi.

Puchar Ligi, Capri Lucca - Wooden Villa

Już pierwsze minuty sobotniego meczu pokazały, że Capri Lucca jest w tym roku poza zasięgiem innych drużyn. Prowadzenie dla Capri Lucca już w 3. min uzyskał Oskar Pietrzak. W 8. min po dość przypadkowym trafieniu Mikołaja Plichty na tablicy widniał wynik 1:1, ale to było już wszystko na co było stać graczy Wooden Villa do przerwy. Kontry wyprowadzane przez Capri Lucca okazały się zabójcze. W 10. min do stanu 2:1 w sytuacji sam na sam ze strzegącym bramki Wooden Villa Marcinem Siepielskim doprowadził Dawid Maćkowiak. Potem w identycznych okolicznościach gola zdobył Adrian Franczak. W 18. min Pietrzak ustalił wynik do przerwy na 4:1.

Puchar Ligi, Capri Lucca - Wooden Villa

Od początku drugiej połowy zawodnicy Capri Lucca dominując na boisku systematycznie powiększali swoją przewagę. W 22. min trafieniem do pustej bramki akcję Capri Lucca zakończył Bartosz Staszewski. Potem było jeszcze trafienie Mikołaja Mazurkiewicza i Błażeja Franczaka. Przy stanie 1:7 gracze Wooden Villa zaczęli zastępować bramkarza zawodnikiem z pola. Przyniosło im to efekt w postaci dwóch bramek zdobytych w końcówce meczu. Piłkę w bramce Capri Lucca udało się umieścić Łukaszowi Zugajowi i Plichcie.

Tuż po zakończeniu walki o Puchar Ligi dokonano uroczystego podsumowania rozgrywek. Awans do pierwszej ligi wywalczyły dwa czołowe zespoły drugoligowe, czyli Techpak i Miskant Centrum Ogrodnicze. W drugiej lidze miano najlepszego strzelca wywalczył Mateusz Izydorek (Psary Team) z 24 bramkami na koncie. Najlepszym zawodnikiem uznano Jarosława Jabłońskiego (Techpak), a najlepszym bramkarzem Michała Szarzyńskiego (Miskant Centrum Ogrodnicze). Nagroda fair play przypadła Techpakowi.

W klasyfikacji najlepszych strzelców pierwszej ligi zwyciężył Oskar Pietrzak (Capri Lucca) z 23 trafieniami na koncie. Najlepszym zawodnikiem wybrano natomiast Artura Giżewskiego (Wooden Villa), a bramkarzem Jakuba Szczepaniaka (Capri Lucca). Nagrodę fair play odebrali gracze LZS Białężyce/BOB Invest.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%