Hwarangi poszły za ciosem. Kolejne mistrzowskie medale

16:00, 22.10.2020

Po seniorach i młodzikach rewelacyjnie na tatami zaprezentowali się kadeci Hwaranga. Z Puław przywieźli aż trzy juniorskie krążki.

[[reklama1]]

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych, która dla zawodników w wieku kadeta jest równocześnie mistrzostwami kraju, odbyła się w miniony weekend w Puławach. W imprezie wzięli udział najlepsi polscy taekwondziści, w tym ośmioro zawodników UKS Hwarg Września. W mieście nad Wisłą zaprezentowali się: Kacper Kasperski, Adam Andrzejak, Dominik Knopkiewicz, Nikola Haremza, Sara Surtel, Alicja Muchowicz, Martyna Zielińska i Jagoda Chmielewska.

Wrześnianie spisali się na medal. Dosłownie. Sara Surtel została wicemistrzynią Polski kadetów w kategorii do 51 kg. Nikola Haremza poszła śladem swojego starszego rodzeństwa i wywalczyła brąz w kategorii powyżej 59 kg. Dominik Knopkiewicz także stanął na trzecim stopniu podium, choć w kategorii poniżej 37 kg. Punkty swojemu klubowi przysporzyli też pozostali nasi zawodnicy.

Więcej o sukcesie hwarangów w piątkowych „WW”.