Zamknij

Motocrossowcy na finiszu krajowego czempionatu. Świetna jazda wrześnian

06:22, 23.08.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend w Więcborku rozegrano szóstą, przedostatnią rundę Motocrossowych Mistrzostw Polski. Nasi zawodnicy wygrali aż pięć biegów.


Klasą dla siebie był oczywiście Łukasz Lonka. Wrześnianin pierwszego dnia zdecydowanie wygrał dwa wyścigi w najbardziej prestiżowej klasie MX Open, by w niedzielę dwukrotnie, równie bezwzględnie, rozprawić się z konkurentami w klasie MX2.


O tytuł mistrza Polski w klasie masters walczy oczywiście też Jacek Lonka. W tym roku po raz pierwszy zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji sezonu 8 punktów za Pawłem Szturomskim. Obaj zawodnicy podzielili się zdobyczami w Więcborku. Zanotowali po jednym zwycięstwie i jednym drugim miejscu. W tej samej klasie na piątym miejscu w gronie 54 zawodników klasyfikowany jest Andrzej Szalbierz, a jedenasty jest Leszek Stachowiak (obaj MKS Nekla).


Bardzo dobrze w klasie MX125 spisuje się Marcin Bandosz. Neklanin raz linię mety miał na szóstej pozycji, raz na piątej i klasyfikowany jest w mistrzostwach na piątym miejscu. W rankingu wyprzedza go jednak dwóch Białorusinów.


Więcej informacji o występie naszych motocrossowców w Więcborku będzie można znaleźć w piątkowym wydaniu „WW”. 

(fot. archiwum Ł. Lonki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

mks neklamks nekla

0 0

MKS Nekla w Więcborku w klasie Masters reprezentował również Radosław Matuszczak (4. miejsce)! 09:59, 23.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%