Zamknij

Rusza czempionat oldbojów. Nasi w grze o medale

07.14, 11.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Po Plaży Wrze wrzesińscy kibice plażówki otrzymują kolejną porcję emocji. Na boiskach WOSR przy Gnieźnieńskiej od piątku do niedzieli rozegrane zostaną XX Mistrzostwa Polski Oldbojów.

Kobiety rozegrają trzy turnieje w kategoriach wiekowych +70, +80, +90 lat. Mężczyźni rywalizować będą aż w siedmiu grupach, od +70 co dziesięć lat do +130.

W piątek z samego rana do boju ruszają kobiety z kategorii 70+. W tej grupie będą dwie wrzesińskie siatkarki (na zdjęciu sprzed kilku lat), choć grające z innymi partnerkami. Trzeba trzymać kciuki za Martynę Wardak (pierwszy mecz o 10.40) i Ilonę Zielińską-Czubek (14.50). Nasze plażowiczki grać będą na boisku nr 2.

W kategorii +120 wystąpi między innymi najbardziej utytułowana nasza para w mistrzostwach oldbojów. W sobotę o 9.50 na boisku nr 1 zagrają Daniel Więcek i Przemysław Augustyniak.

Sporo sobie obiecujemy po występie Marcina Iglewskiego z Jakubem Więcej. Ich pierwszy pojedynek w kategorii +80 rozegrany zostanie w piątek, 12 sierpnia o 12.20 na boisku nr 1

.Obok wymienionych w imprezie wystartuje też kilka innych naszych par. Będzie się działo.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%