Zamknij

Piłkarska noc w Nowym Folwarku

06:30, 25.06.2021 | L.N
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą sobotę na Orliku w Nowym Folwarku zostanie rozegrana III edycja Turnieju Nocnego Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. W i prezie weźmie udział 13 zespołów.

- Cieszę się, że Turniej Nocny zapisał się na stałe w kalendarzu imprez sportowych na terenie Gminy Września. Przed nami III edycja, zgłosiło się do niej 13 drużyn, które powalczą o okazały puchar. Od pierwszej edycji turnieju gramy razem ze stowarzyszeniem Psi-jaciel, podczas turnieju będzie trwała zbiórka pieniędzy na rzecz bezdomnych psów z wrzesińskiego schroniska - przekonuje Piotr Jędraszak, pomysłodawca i główny organizator turnieju.

W turnieju zagra 13 drużyn, które będą podzielone na 4 grupy. Do ćwierćfinałów awansują dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Po ćwierćfinałach nastąpią półfinały, mecz o III miejsce i wielki finał, który jest zaplanowany na godzinę 1.00 w nocy.

W pierwszej edycji turnieju zwyciężyła drużyna FC Słupca, w drugiej edycji Ignasiak. To ta drużyna powalczy o obronę mistrzowskiego tytułu.

(L.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%