Zamknij

Rozstrzeliwali i nie zapomnieli o fair play

08:48, 21.03.2021 | L.N
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnim swoim meczu rozgrywek futsalowej II ligi wrześnianie zaaplikowali gościom z Tarnowa Podgórnego aż 13 goli. Swój mecz wygrał też KKF Konin i nasi futsaliści muszą zadowolić się drugim miejscem na koniec ligi.
Początek meczu nie zapowiadał festiwalu goli. Aż do końca 14. minuty utrzymywał się bezbrakowy wynik. Wówczas to rywali napoczął Łukasz Fechner, a 2 sekundy przed końcem pierwszej połowy na 2:0 podwyższył Artur Giżewski.
Worek z bramkami miał rozwiązać się dopiero w drugiej odsłonie meczu, bo i rywale przyjechali do Wrześni z ubogą ławką zmienników. W 21. min trafił Giżewski, a kolejne gole dla KP zdobywali: (23.) Igor Zieliński, (26.) Jakub Cierpiszewski, (31.) Damian Tonder, (33. i 35.) Łukasz Zugaj, (36.) Giżewski, (37.) Fechner, (39.) Jakub Michalak, (40.) Kamil Klechamer i (40.) Fechner.
W 38. min sędziowie nie zauważyli gola zdobytego przez gości. Błąd arbitrów naprawili wrześnianie, oddając piłkę rywalom i pozwalając strzelić im do opuszczonej przez Macieja Ziębę bramki. Brawo za fair play!
KP Wooden Villa/Lucart Energy Września – Tarnovia Tarnowo Podgórne 13:2 (2:0)

(L.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%