Zamknij

Bohaterowie powstania uczczeni szybkim biegiem [FOTO]

16:23, 11.12.2022 . Aktualizacja: 16:23, 11.12.2022
Skomentuj

Michał Olejnik ze Szklarskiej Poręby z czasem 32 minuty 54 sekundy wygrał VII Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego, który dzisiaj (11 grudnia) odbył się we Wrześni.

W zawodach wzięło udział 166 osób. Do pokonania było 10 km ulicami Wrześni. Start nastąpił na ul. Warszawskiej, metę usytuowano przy ul. Koszarowej.

Najszybszą kobietą była Aleksandra Hornik z Koziegłów (37:21). Klasyfikację powiatową wygrał Przemysław Filipiak z Żydowa (35:45).

Krótkie podsumowanie: frekwencja wysoka, doborowa stawka, szybki bieg i profesjonalna organizacja.

Szczegółowa relacja w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.