Zamknij

Srebrny medal w finale wójewódzkim uczniów ZSZ nr 2

13:07, 26.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni zdobyli srebrny medal  w unihokeju w zawodach rangi wojewódzkiej, które 20 grudnia odbył się w Gnieźnie.

Wrześnianie ulegli w finale tylko drużynie z Wolsztyna 1:2. Wcześniej ekipa z Koszar świetnie reprezentowała się w grach eliminacyjnych.

Rywalami grupowymi były drużyny z Jarocina I oraz gospodarze z Gniezna. Rozgrywki grupowe zakończyły się dla zawodników z Wrześni wyjściem z pierwszego miejsca i jednoczesnym awansem do półfinałów. Wyniki spotkań: Jarocin I - Września 1:3 oraz Gniezno - Września 1:3.

Dwa zwycięstwa w grupie dały możliwość korzystniejszego rozstawienia w półfinale oraz pominięcie w tej fazie rozgrywek faworyta zawodów czyli drużynę z Wolsztyna.

Z kolei wygrana nad Jarocinem II (4:2) dała awans do wymarzonego finału.  Warto wspomnieć że po 6 minutach gry przeciwnicy prowadzili 0:2, a w spotkaniu tym bramkarz drużyny z Koszar  Kacper Kominkiewicz  wywalczył sobie tytuł najlepszego bramkarza. W dalszej części spotkania bramki zdobywali już tylko zawodnicy z Koszar. Awans do Finału Województwa został wywalczony w pięknym stylu i po raz pierwszy w historii ZSZ nr 2!

W finale wrześnianie nieznacznie ulegli faworyzowanej drużynie z Wolsztyna 1:2

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KoszaromaniakKoszaromaniak

2 0

Brawo!Super!👍👍👍 21:17, 26.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lemon Lemon

2 0

Gratulacje!!! 19:25, 27.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%