Zamknij

Trzy krążki na Pucharze Polski w Warszawie

10:12, 07.04.2021 | L.N
Skomentuj
REKLAMA

W ostatni weekend marca w Warszawie taekwondziści rozegrali Puchar Polski Juniorów. W reżimie sanitarnym rywalizowało ponad 300 zawodników i zawodniczek.

UKS Hwarang Września reprezentowało sześć dziewczyn. Trzy z nich wróciły ze stolicy z medalową zdobyczą. Na drugim stopniu podium stanęły Wiktoria Grześkowiak (-42 kg) i Nikola Haremza (-63 kg). Brąz przypadł w udziale Patrycji Kasperskiej (+68 kg). Tym razem medalu nie udało się wywalczyć Jagodzie Chmielewskiej, Sarze Surtel i Idze Bachorskiej.

- Był to kolejny sprawdzian juniorów przed zbliżającymi się mistrzostwami kraju. Teraz przyjdzie czas na analizę startów i doszlifowanie słabych stron. Na pewno dobremu treningowi nie służy zamykanie sali treningowych co teraz się dzieje. Taka ingerencja w plany treningowe źle wpływa na zawodników, którzy są w toku przygotowań do najważniejszych startów. W tym momencie robimy krok w tył. Wracamy do treningów on-line i na świeżym powietrzu. Liczymy na to, że już niedługo wrócimy na salę – wyraża nadzieję trener Tomasz Haremza.

(L.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%