Zamknij

Królowa w najmłodszym wydaniu

17:57, 07.06.2021 | L.N
Skomentuj
REKLAMA

Po ośmiu miesiącach przerwy ponownie na lekkoatletycznym stadionie rywalizowali młodzi przedstawiciele królowej sportu. Przy Kaliskiej w Finale Czwartków Lekkoatletycznych w szranki stanęli uczniowie 11 szkół.

31 maja na bieżni, skoczni i rzutni zaprezentowało się 151 lekkoatletów z roczników 2008-2010. Kilka wyników było bardzo obiecujących. Warto prześledzić poniższe zestawienie.

Wyniki dziewcząt

Bieg na dystansie 60 m

Rocznik 2010

1. BRANDT ANTONINA SSP 3 (8,94s)

2. KOSMOWSKA ALEKSANDRA SSP 3 (9,00s)

3. SZAFRANIAK ANNA SSP 3 (9,78s)

Rocznik 2009

1. PAŁCZYŃSKA JOANNA ZS NEKLA (8,92s)

2. DZIEKAN AGATA SSP KACZANOWO (9,25s)

3. WOJCIECHOWSKA MARTYNA SSP NOWY FOLWARK (9,30s)

Rocznik 2008

1. OLEJNICZAK JULIA SSP KACZANOWO (8,75s)

2. ANDRZEJASZEK ZUZANNA SSP KACZANOWO (8,92s)

3. MAŚLIJ WIKTORIA SSP 3 (9,27s)

 

Bieg na dystansie 300 m

Rocznik 2010

1. GRUSZCZYŃSKA MATYLDA SSP 3 (54,01s)

2. CEBULARZ NINA SSP 2 (59,02s)

3. STACHURA ANASTAZJA SSP NOWY FOLWARK (1:01,43min)

Rocznik 2009

1. JĘCZMIONKA ANNA SSP 2 (54,60s)

2. KRYSZEWSKA PATRYCJA SSP 2 (55,50s)

3. PASZCZAK MAJA ZS NEKLA (56,60)

 

Rocznik 2008

1. BARANOWSKA LENA SSP KACZANOWO (46,84s)

2. SZYMKOWIAK NIKOLA ZS ZASUTOWO (48,59s)

3. KOZŁOWSKA MAJA SSP 1 (53,00)

 

Skok w dal

Rocznik 2010

1. BRANDT ANTONINA SSP 3 (3,70m)

2. SZAFRANIAK ANNA SSP 3(3,64m)

3. KOSMOWSKA ALEKSANDRA SSP 3 (3,45m)

Rocznik 2009

1. DOMAGALSKA MAŁGORZATA SSP MARZENIN (3,68m)

2. PAŁCZYŃSKA JOANNA ZS NEKLA (3,62m)

3. MUSIELAK WIKTORIA ZS NEKLA (3,54m)

Rocznik 2008

1. BRANDT AMELIA SSP 3 (4,33m)

2. MAŚLIJ WIKTORIA SSP 3 (4,19m)

3. OLEJNICZAK JULIA SSP KACZANOWO (4,00m)

 

Rzut piłeczką palantową

Rocznik 2010

1. GRUSZCZYŃSKA MATYLDA SSP 3 (35m)

2. JABŁOŃSKA LENA SSP MARZENIN (25m)

3. GŁOWIŃSKA LILIANA ZS NEKLA (25m)

Rocznik 2009

1. KIRCHNER KLAUDIA ZS NEKLA (26m)

2. JANAS MICHALINA SSP NOWY FOLWARK(25m)

3. UNRATH ZOFIA SSP NOWY FOLWARK (25m)

Rocznik 2008

1. ALBRECHT WIKTORIA SSP MARZENIN (40m)

2. CHOŁUJ PATRYCJA SSP 6 (36m)

3. ANDRZEJCZAK NATALIA SSP 2 (30m)

 

Wyniki chłopców

Bieg na dystansie 60 m

Rocznik 2010

1. NOWAK BARTOSZ ZS NEKLA (8,83s)

2. KOZERA ADRIAN SSP 1 (8,90s)

3. MACIOCHA SZYMON SSP KACZANOWO (9,32s)

Rocznik 2009

1. MALESZKA MATEUSZ SSP KACZANOWO (8,28s)

2. WALISZKA PAWEŁ ZS NEKLA (9,04s)

3. HANDKIEWICZ KAROL ZS NEKLA (9,37s)

Rocznik 2008

1. JASIŃSKI ERYK ZS NEKLA (7,76s)

2. FRĄTCZAK KLAUDIUSZ SSP NOWY FOLWARK (8,28s)

3. MARCZAK TYMOTEUSZ SSP NOWY FOLWARK (8,45s)

 

Bieg na dystansie 300 m

Rocznik 2010

1. WYROZUMIALSKI GRACJAN SSP 3 (51,48s)

2. NOWACKI MATEUSZ SSP MARZENIN (51,70s)

3. MARCINIAK JAN ZS ZASUTOWO (52,33s)

Rocznik 2009

1. JACKOWSKI OLGIERD ZS NEKLA (51,43s)

2. WOJCIECHOWSKI BARTOSZ SSP 6 (51,91s)

3. JAKUBIAK KLAUDIUSZ ZS ZASUTOWO (54,60s)

Rocznik 2008

1. MIZERA IGOR SSP KACZANOWO (46,92s)

2. GORDZIELEWSKI FRANCISZEK SSP 2 (48,31s)

3. BAUM KRZYSZTOF ZS NEKLA (51,60s)

 

Skok w dal

Rocznik 2010

1. KOZERA ADRIAN SSP 1 (4,15m)

2. NOWAK BARTOSZ ZS NEKLA (4,05m)

3. KAPCZYŃSKI NIKODEM SSP TRZEMESZNO (3,75m)

Rocznik 2009

1. MALESZKA MATEUSZ SSP KACZANOWO (4,20m)

2. WALISZKA PAWEŁ ZS NEKLA (3,90m)

3. KOWALCZYK JAKUB SSP2 (3,65m)

Rocznik 2008

1. JASIŃSKI ERYK ZS NEKLA (4,55m)

2. FRĄTCZAK KLAUDIUSZ SSP 1 (4,10m)

3. SOLECKI MIESZKO ZS NEKLA (3,85m)

 

Rzut piłeczką palantową

Rocznik 2010

1. WYROZUMIALSKI GRACJAN SSP 3 (40m)

2. PAWLAK OSKAR SSP 2 (39m)

3. KAPCIŃSKI ANTONI ZS NEKLA (34m)

Rocznik 2009

1. JACKOWSKI OLGIERD ZS NEKLA (44m)

2. HANDKIEWICZ KAROL ZS NEKLA (39m)

3. MICZUGA WOJCIECH ZSS GRZYBOWO (36m)

Rocznik 2008

1. FURMANEK JAKUB SSP 1 (42m)

2. RUSINEK IGOR SSP 1 (36m)

3. KOŁTUNIAK MARCEL SSP 2 (35m)

(L.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%