Zamknij

Wrócili do domu. Sobota z Siedlcami

09:09, 08.10.2021 | L.N
Skomentuj
REKLAMA

Wrześnianie zakończyli wyjazdowe tournee. W sobotę zagrają pierwszy mecz domowy. Ich przeciwnikiem w hali przy Słowackiego będzie KPS Siedlce.

Rywal świetnie wystartował do sezonu, zwyciężając w dwóch swoim pierwszych meczach.

Z siedlczanami (na zdjęciu w czasie meczu sprzed trzech lat) potykamy się od początku naszej bytności na pierwszoligowych parkietach. Oprócz Krispolu i KPS Siedlce jeszcze tylko AZS AGH Kraków nieprzerwanie od 2013 walczy na pierwszoligowym froncie.

Z siatkarzami z mazowieckiego w każdym z ośmiu sezonów zmierzyliśmy się dwukrotnie. Zawsze tylko w rundzie zasadniczej, nigdy w play-off. Mamy bardzo przyjemny bilans tych spotkań. Krispol wygrał 10 meczów, przegrał tylko 6 i łącznie zdobył 29 punktów meczowych przy 19. rywali.

Kibiców interesuje jakim składem wybiegnie nasz zespół na ten pojedynek. Trener Marian Kardas od pierwszej piłki na plac desygnuje zapewne Piotra Lipińskiego na rozegraniu, Mateusza Lindę na ataku, Bartosza Zielińskiego na libero i wrześnianina Konrada Jankowskiego na środku siatki. Co do trzech pozostałych pozycji pewności już nie mamy. Wydaje się że na przyjęciu zobaczymy Adriana Kopija i Mateusza Łysikowskiego lub Jana Kopyścia. Do drugiego miejsca na środku bloku kandydują Konrad Bączek i wrześnianin Robert Brzóstowicz. Fajnie byłoby zobaczyć w wyjściowej szóstce dwóch wychowanków KPS Progress.

Mecz rozpoczyna się o 17.00. Wstęp, w odróżnieniu od poprzednich sezonów, nie będzie jednak wolny. Bilet normalny kosztuje 10 zł, ulgowy będzie dwa razy tańszy.

 

(L.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

księgowyksięgowy

0 1

To już nie za free? Aż tak źle? 11:24, 08.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BiletomatBiletomat

0 0

bilety były również w poprzednim sezonie, gdy kibice mogli wchodzić na mecze. Na hali są również limity ilościowe 15:18, 08.10.2021


0%