Dobry futbol, pełne trybuny, a Victoria niepokonana

06:46, 16.08.2022 . Aktualizacja: 08:53, 16.08.2022

W trzecim meczu nowego sezonu IV ligi wrzesińscy piłkarze ponownie zaprezentowali interesującą piłkę. W poniedziałkowe popołudnie zremisowali na własnym boisku z silną Kotwicą Kórnik.

Mimo gry z trzema silnymi rywalami Victoria nie zaznała jeszcze goryczy porażki. Co ważniejsze, pokazuje ciekawy futbol, z pomysłem na grę i sporą dozą waleczności. Tak było w czasie potyczki z Kotwicą. Wisienką na torcie w czasie meczu była spora grupa kibiców. Na trybunach zasiadło ich blisko 350, co jest rekordem ostatnich lat.

Co prawda to goście w 24 minucie za sprawą Igora Jurgi objęli prowadzenia, ale nie potrafili dowieźć je do przerwy. Tuż przed zejściem do szatni wyrównującego gola zdobył Mateusz Majer. I w pierwszej, i w drugiej odsłonie nie brakowało sytuacji bramkowych, ale wynik nie uległ już zmianie.

Wielka szkoda, że w tak ważnym meczu nie mógł wystąpić Orlande Kpassa, ale nasz napastnik doznał kontuzji w sobotnim meczu w Czarnkowie. Rekonwalescencja ma zająć mu trochę czasu. Mówi się nawet o kilku tygodniach.