Konto podreperowane. Punkty na Iskrze

15:11, 20.11.2021 . Aktualizacja: 15:21, 20.11.2021

W sobotnie wczesne popołudnie piłkarze Victorii wygrali swój czwartoligowy mecz. Wrześnianie pokonali w Szydłowie miejscową Iskrę 4:2.

Niska pozycja naszych piłkarzy w tabeli niepokoi kibiców. Trzy punkty wywalczone w 18. kolejce tylko odrobinę poprawiły humory fanów.

Początek spotkania zapowiadał wizerunkową klęskę. Do przerwy wrześnianie przegrywali 0:1. Sytuacja diametralnie zmieniła się w drugiej odsłonie. W 51. min Mikołaj Jankowski swoim jedenastym golem w rozgrywkach rozpoczął niezwykle skuteczny okres gry zielonych. Trzy minuty później Hubert Oczkowski (na zdjęciu z piłką) w swoim stylu potrafił znaleźć się pod bramką rywala i Victoria wyszła na prowadzenia. Na 3:1 w 64. podwyższył Jankowski, a w 75. losy meczu definitywnie rozstrzygnął Maciej Szczublewski. W 87. min padł ostatni gol spotkania. Gospodarze zdołali zniwelować straty do dwóch bramek.

IV liga, Iskra Szydłowo – Victoria Września 2:4 (1:0)

Victoria rozpoczynał mecz składem: Nowicki – Strosin, Kruszyński, Gułajski, Oczkowski – Szczublewski, Krawczyński, Goździaszek, Groszkowski, Asani – Jankowski
Zwycięstwo pozwoliło zajmować zaledwie 11. miejsce w ligowej tabeli. O 10 pozycji poniżej oczekiwań kibiców.