Kolejny festiwal goli KP Września

19:12, 14.03.2021 L.N Aktualizacja: 19:13, 14.03.2021

W niedzielny wieczór wrzesińscy futsalowcy rozgromili w Pońcu miejscowego Piast 9:1. W dwóch ostatnich meczach II ligi nasi zawodnicy strzelili aż 20 goli.
Pojedynek z piątym zespołem rozgrywek wrześnianie rozpoczęli bardzo uważnie. Mądrze rozgrywali od tyłu i czekali na błąd rywali. Doczekali się szybko, bo już w 7. min wynik otworzył Filip Janiszewski, a kilkadziesiąt sekund później gola dołożył Kamil Klechamer.
Co prawda Piast zdołał szybko odpowiedzieć bramką, ale jeszcze przed przerwą Artur Giżewski i Łukasz Zugaj pozbawili ich jakichkolwiek złudzeń. Szczególnie gol Zugaja był przedniej urody, bo piłka zdjęła pajęczynę z górnego rogu ponieckiej bramki.
Drugą odsłonę wrześnianie rozpoczęli od wyprowadzenia dwóch ciosów na szczękę. W 21. min ponownie na istę strzelców wpisał się Artur Giżewski, a dwie minuty później celne trafienie zaliczył Łukasz Fechner. Gole Jakuba Michalak, ponownie Fechner i Michalaka dopełniły dzieła zniszczenia.
Piast Poniec – KP Wooden Villa/Lucart Energy Września 1:9 (1:4)