Wiadomości z regionu

Zamknij

Burger petarda i sztos kaszanka. Youtuber przejazdem we Wrześni

. 21:58, 23.06.2026 Aktualizacja: 21:59, 23.06.2026
8 Burger petarda i sztos kaszanka. Youtuber przejazdem we Wrześni

Tomasz Strzelczyk, popularny twórca internetowy, autor kulinarnego youtubowego kanału „Oddaj fartucha” i finalista czwartej edycji MasterChefa, wpadł przejazdem do Wrześni.

Youtuber nagrał odcinek z wizyty w dwóch knajpkach. Odwiedził 92 Bar w Psarach Małych i kurczakownię Big Mike przy Szosie Witkowskiej we Wrześni.

W lokalu 92 Bar Tomasz i jego ekipa skosztowali żurku, zupy cygańskiej, kaszanki i kiełbasy.

– Kiełbasa bardzo dobra, kraftowa, ale słabo dogrzana. Żurek? Dla mnie to nie był taki typowy żurek. Cygańska była bardzo smaczna, ale to wszystko powinno być bardziej dogrzane. Kaszanka była bardzo dobrej jakości, naprawdę, sztos za kaszankę! – podsumował pasjonat gotowania.

W lokalu Big Mike youtuber zamówił burgera i kurczaka z rożna.

Burger, do którego z początku podchodził z dystansem, ze względu na stopień wypieczenia, finalnie go zachwycił.

– Mięso dobre, kruche. Ogórki małosolne zajebiste! Ogólnie ten burger to petarda – komentował.

Tomasz pochwalił także kurczaka, mimo że trafił mu się zbyt mało dosolony kawałek.

– Kurczaki są dobre, dobrze wypieczone. Nie czuć w nich paszy – stwierdził, chwaląc właściciela za pasję do gotowania.

Cały odcinek poniżej.

 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

GawronGawron

6 1

Trzeba było do ASIAN FOOD na ul.szkolnej 11 wjechać🙂To gwarantuje że we Wrześni zagościł by tak długo,dopóki by nie spróbował wszystkich dań z menu.Kuchnia azjatycka w najlepszym wydaniu,mega porcje w świetnej cenie.Niebo w gębie😎

03:22, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

KrukKruk

5 1

Im szybciej stąd wyjechał tym lepiej. To raz. Dwa, widocznie mu nie zapłaciłeś za wizytę to nie przyjechał do ciebie.

07:48, 24.06.2026

f_huj.info.com f_huj.info.com

1 2

Tylko z tego Września jet znana?
Zaraz zapewne wyskoczą ciekawsze sprawy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

06:37, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Denaturatu do wiwatuDenaturatu do wiwatu

1 2

Kruk...co cię tak boli, prowadzisz jakaś parszywą budę że śmierdzącym jedzeniem, trujesz ludzi i jeszcze zabijasz na tym kabzę🤣🤣🤣. To jest fachowiec, a nie jakiś popapraniec z brudnymi łapskami.

09:58, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

WronaWrona

1 0

Tak, przypomnij sobie jaką ostatnio miałeś laksę po moim kebsie, ty biały polaku ubrany jak chodzący baner reklamowy haha. Następnym razem znowu ci napluję do sosu i uwiodę żonę czy tam konkubinę.

14:04, 24.06.2026

AuuuAuuu

2 0

Nie dziwie sie ze mu smakował jak właściciel BIG MIKE kocha jeść mefedron to co nie co mu skapnie do kurczaka 🤣🤣🤣

11:53, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UuuaUuua

1 0

Właściciel big mike kocha jeść mefedron?

13:55, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aras 321Aras 321

1 0

Dlaczego usuwacie komentarze jeżeli są negatywne odnośnie kurczakowi? Macie zapłacone żeby je pewnie usuwać, żenada. Jak ten usunięcie to wrzucę screeny na fb gdzie zasięg jest znacznie większy. Kurczaki są smarowane specjalnym płynem żeby ładnie wyglądały, znam tą branżę od podszewki. Niech podadzą skąd biorą kurczaki to wam podam ile w nich antybiotyków które dostali a ludzie je zajadają. Czysta reklama nic więcej.

17:04, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%