Wiadomości z regionu

Zamknij

Jak można zrobić coś takiego? Obrzydliwy incydent pod kościołem we Wrześni

Filip Biernat Filip Biernat 10:25, 24.06.2026 Aktualizacja: 10:53, 24.06.2026
8 Jak można zrobić coś takiego? Obrzydliwy incydent pod kościołem we Wrześni

Bliżej niezidentyfikowany osobnik oddał mocz na kościół farny we Wrześni. Ten nieobyczajny wybryk utrwalił jeden z naszych Czytelników.

Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek 22 czerwca między godz.20.00 a 21.00. Młody mężczyzna w niebieskich szortach i czarnym t-shircie postanowił oddać nadmiar na mury kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Stanisława Biskupa Męczennika we Wrześni.

Zgodnie z polskim prawem, taki czyn rzadko kończy się na zwykłym mandacie za zanieczyszczanie miejsca publicznego. Jeśli do zdarzenia doszło na oczach świadków, sprawca odpowiada za nieobyczajny wybryk, co grozi aresztem lub wysoką grzywną.

Mogło tutaj dojść równie o obrazie uczuć religijnych. Za publiczne znieważenie miejsca kultu religijnego Kodeks karny przewiduje karę nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Dochodzą do tego wysokie koszty naprawy i czyszczenia elewacji, którymi obciążany jest sprawca.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

Tak sięTak się

7 13

kończy brak miejskich szaletów.

10:34, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

🙏🙏

7 6

Obrzydliwe to księża pedofile

11:04, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Witkacy Witkacy

6 0

Obrzydliwi są pedofile niezależnie jaki zawód wykonują.

11:38, 24.06.2026

AleAle

0 0

Latarnicy już nie są obrzydliwe

12:35, 24.06.2026

UuuUuu

5 12

I bardzo dobrze nacisło więc się wylał 👏👏👏

11:05, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

TejTej

4 1

A 100 metrów dalej 5 toi toi idioto

11:31, 24.06.2026

jajajaja

7 2

świnie to tutaj piszą

11:15, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

mega... mega...

2 3

I to są najważniejsze problemy tego miasta?
Naprawdę? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

12:03, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%