Discopolowy zespół Power Play będzie główną gwiazdą imprezy „Powitanie lata”, która odbędzie się 24 czerwca w Miłosławiu.
Power Play wylansował takie piosenki jak: „Kochaj mnie”, „Lubisz to lubisz” czy „Co ma być to będzie”. Przypomnijmy, że zespół w 2019 roku wystąpił podczas Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego.
– Impreza „Powitanie lata 2023” odbędzie się 24 czerwca na terenie parku w Miłosławiu – mówi Anna Kubisiak, kierownik Referatu Rozwoju, Kultury, Sportu i Promocji w Urzędzie Gminy w Miłosławiu.
Przypomnijmy, że w drugiej połowie lipca odbędzie się druga edycja imprezy „Miłosławska Szamka – Festiwal Foodtruck'ów”. Wiadomo już, że na imprezie zagra B.R.O. Zespół znany jest przede wszystkim z utworu „Jeszcze będzie pięknie".
8 3
Chleba i igrzysk!
7 3
gwiazda jest, tak?
12 2
Dno. Nawet poniżej dna.
0 5
Dno ma piwnicę w której jesteś Ty
1 5
Fajnie Sylwester ma bardzo przyjemny głos miło się go słucha ;)
6 1
beczy jak kozioł
3 5
Beczy to Twoja stara ze smiechu jak gacie ściągniesz
1 0
ale k... chlopo-robotnicy!!!