Zamknij

Logopedyczna zabawa z Bajanką

11.56, 09.08.2022 MAL
Skomentuj
REKLAMA

Wakacyjny wtorek WOK-u z Bajanką po raz trzeci z rzędu miał komplet widowni.

Dzisiejszy występ z 9 sierpnia był jej ostatnim w tym cyklu. Niewątpliwie wrzesińscy fani animatorki będą czekali na jej powrót.

Tym razem Monika "Bajanka" Skikiewicz,  przyjechała z Olem i Awą., czyli głównymi bohaterami swojej debiutanckiej książki pt. "Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Kredki".

Na początku września pojawi się nowa część o Olu i Awie, a także o Pompiku - zapowiedziała artystka.

Podczas wszystkich występów na wrzesińskiej scenie Bajance towarzyszył nietypowy asystent.

– Jestem też dumna z mojego syna Karola, który dzielnie mi towarzyszył. To był jego pierwszy kontakt z tak dużą publicznością. Wcześniej pomagał mi w mniejszych grupach. Jemu też we Wrześni bardzo się podobało – przyznaje dumna mama.

– Wszystkie spotkania z wrzesińską publicznością dały mi ogromną satysfakcję, a dodatkowo widząc pełną salę dzieci z dorosłymi, otrzymałam pozytywnego kopa do dalszego tworzenia i działania. Było mi niezwykle milo. Dziękuję, że chciało wam się od rana stać po bilety, że wam zależało. Zapraszam do sięgania do dobrej lektury. Niech przygoda z Kicia Kocią, Żubrem Pompikiem oraz Olem i Awą trwa jak najdłużej – stwierdziła na pożegnanie.

Za tydzień Wrzesiński Ośrodek Kultury zaprasza dużych i małych widzów na pokaz iluzjonistyczny. Spotkanie odbędzie się o godzinie 10.00. Darmowe wejściówki rozdawane są w dniu występu od godz. 8.00 w sekretariacie WOK-u. Opiekunowie grup zorganizowanych mogą pobrać maksymalnie 30 wejściówek.

(MAL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%