Zamknij
REKLAMA

Targi Rolnicza Jesień zaplanowane na 24 października

16.40, 18.07.2021 F.B
Skomentuj
REKLAMA

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących na 24 października planuje organizację  30. jubileuszowej edycji Targów Rolnicza Jesień.

W ubiegłym roku impreza została odwołana ze względu na pandemię COViD-19. Organizatorzy mają nadzieję, że tym razem targi uda się zorganizować, ponieważ na razie sytuacja epidemiologiczna w kraju i powiecie wrzesińskim jest ustabilizowana. – Rozpoczęliśmy przygotowania. Mam nadzieję, że naszych planów nie pokrzyżuje kolejny lockdown – mówi Damian Hoffmann, dyrektor ZSTiO we Wrześni.

Przypomnijmy, że w czasie Targów Rolnicza Jesień  wokół szkoły przy ul. Kaliskiej prezentuje się mnóstwo firm i instytucji związanych z branżą rolniczą oraz wielu indywidualnych sprzedawców najróżniejszych towarów.

W czasie kiermaszu można zakupić m.in. rośliny, sadzonki, nasiona przyprawy, żywność ekologiczną, rękodzieło, ubrania, obuwie, narzędzia, ozdoby i wiele, wiele innych przydatnych rzeczy. To bardzo ceniona i lubiana impreza przez wrześnian.

Czy Targi Rolnicza Jesień powinny się odbyć?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
tak 83%
nie 14%
nie wiem 3%

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ciekawyciekawy

1 1

Marszałek Sejmu i Senatu zgodnie postanowili podwyższyć ryczałt na biura poselskie o 2tys zł. Np poseł Tomaszewski ma 6 biur poselskich. Ile otrzyma kasiory 2 tys zł czy 6 razy po 2 tys zł. Panie Biernat proszę o wyjaśnienie. 16:53, 18.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wjwwjw

1 0

Uważam że koniec października to za późno na taką imprezę zakupione rośliny sadzi sie wczesniej proszę mieć to na uwadze 23:29, 20.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%