Zamknij

Promocyjne przyczepy. Do Wrześni wróci Mobilny Outlet Biedronki

16:29, 06.05.2021 | D.I
Skomentuj
REKLAMA

Pod jedną z wrzesińskich Biedronek znowu będzie można kupić artykuły przemysłowe nawet z 70-procentową obniżką.

Outlety to placówki sieci Biedronka, w których klienci znajdą szeroki wybór artykułów przemysłowych objętych promocją „Kup 2 i zapłać o 50% mniej za każdy”. Obecnie sieć Biedronka prowadzi 9 stacjonarnych sklepów w tym formacie zlokalizowanych w 7 miastach. Dodatkowo Biedronka umożliwia klientom zakupy w Mobilnych Outletach, które odwiedzają różne miasta w kraju. W środku znaleźć można artykuły przemysłowe i gospodarstwa domowego w jeszcze lepszych niż dotychczas cenach.

– Artykuły przemysłowe cieszą się w Biedronce dużą popularnością dlatego od kilku lat oferujemy klientom te produkty w obniżonych cenach nie tylko w standardowych sklepach naszej sieci, ale również w stacjonarnych i mobilnych Outletach. Teraz by być jeszcze bliżej naszych klientów ponownie w trasę wypuściliśmy nasze mobilne outlety, by klienci bez konieczności odbywania długich podróży mogli nabyć ulubione artykuły non-food – mówi Karol Leszczyński, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Jedna z przyczep w kwietniu stacjonowała także we Wrześni, a konkretnie przed Biedronką przy ul. Daszyńskiego. Okazuje się, że mobilny punkt powróci da nas już niebawem. W tym samym miejscu będzie stacjonował od 1 do 6 czerwca. Każda naczepa ma powierzchnię 36 metrów kwadratowych i pomieści aż 15 palet towaru. Przyczepy wyposażone są w terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą, a także ogrzewanie i klimatyzację. Więcej informacji na temat całej akcji można znaleźć TUTAJ.

(D.I)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%