Zamknij
REKLAMA
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
11:44, 22.07.2022
Jak wiadomo, do każdej działki budowlanej musi istnieć uregulowany dostęp. Niestety w wielu gminach jest to tylko teoria, a wiele działek ma drogę dojazdową „obiecaną” na przeznaczonych do tego celu terenach. Gdy więc właściciel nieruchomości budowlanej planuje rozpoczęcie inwestycji, nierzadko staje przed problemem walki o przygotowanie drogi dojazdowej do swojego terenu. Jakich środków prawnych i argumentów można użyć w takiej sprawie? Czy da się zmusić gminę do zrobienia takiej drogi? 
00:00, 21.07.2022
Piłkarze Lecha Poznań w obecnej kampanii rozpoczynali zmagania w europejskich pucharach od eliminacji Ligi Mistrzów. Niestety, po porażce z Karabachem Kolejorz dalej będzie rywalizował już tylko w eliminacjach Ligi Konferencji. Kolejnym przeciwnikiem tego zespołu jest Dinamo Batumi. Na kogo stawiają eksperci?
08:08, 15.07.2022
Bez względu na to czy otrzymujemy wynagrodzenie z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, czy też osiągamy dochody z pozarolniczej działalności gospodarczej, itp., to musimy odprowadzać podatki. Dzięki nim utrzymujemy służbę zdrowia, drogi, czy też siły zbrojne broniące nas przed potencjalną agresją. Podatki są odprowadzane do właściwego nam urzędu skarbowego, a my możemy spać spokojnie. Składanie rocznych rozliczeń podatkowych jest obowiązkiem większości z nas. Warto więc dokonywać tych płatności zgodnie z harmonogramem podatkowym, dzięki czemu unikniemy przykrych konsekwencji w przyszłości. Większość z nas płaci podatki za pośrednictwem płatnika podatków na zasadach określonych w ustawie. Czasami jednak musimy w naszych zeznaniach wprowadzać należne nam ulgi, itp. Warto więc pilnować tego, co dotyczy płaconego przez nas podatku, np. od działalności wykonywanej osobiście, bo może się okazać, że podczas rozliczania podatku dochodowego coś możemy zyskać. Wiedza na temat tego czym jest podatek dochodowy, może się okazać całkiem dochodowa.  
14:43, 12.07.2022
Hel to niewątpliwie najlepsze i najatrakcyjniejsze miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Ten kto postanowi odwiedzić Mierzeję Helską znajdzie tutaj coś dla siebie i z całą pewnością wróci ponownie do tego urokliwego i atrakcyjnego zakątka na mapie Polski. Komfortowe apartamenty na Helu, które można wynająć na czas pobytu, to jeden z bardzo dużych atutów tej lokalizacji.
REKLAMA
00:00, 12.07.2022
Twoje dziecko nie radzi sobie w szkole? Są wakacje, a Ty szukasz sposobów, aby zachęcić dziecko do nauki? Choć psychologowie odradzają zabieranie dzieciom letniej swobody, to jednak istnieją skuteczne sposoby, aby zachęcić najmłodszych do poprawy wyników w nauce przez lato. Pokażemy Ci, jak możesz pomóc swojej córce lub synowi wrócić na właściwe tory w szkole.
10:22, 11.07.2022
W ostatnich dwóch latach znacznie zmieniła się rola i zakres odpowiedzialności farmaceutów. Katarzyna Bosacka - znana z drobiazgowej analizy etykiet i składów oraz propagowania zdrowego stylu życia - sprawdziła, czy i jak nowe uprawnienia farmaceutyczne realizowane są w rzeczywistości? Czy faktycznie w aptece można się dziś zaszczepić, poprosić o receptę i dokonać przeglądu posiadanych leków?
09:35, 11.07.2022
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy od czasu wdrożenia strategii PepsiCo Positive (pep+), firma opublikowała swoje Podsumowanie w Zakresie Działań Środowiskowych, Społecznych i Ładu Korporacyjnego (ESG). Pep+ to strategiczna i kompleksowa transformacja biznesu skupiona wokół zrównoważonego rozwoju i kapitału ludzkiego, które tworzą wartość i przyczyniają się do wzrostu, inspirując pozytywne zmiany.
09:55, 07.07.2022
Firma Wedel, kultowy producent, który od 170 lat dostarcza Polakom wyjątkowe słodycze, m.in. pianki Ptasie Mleczko®, czekoladę Jedyną czy Torcik Wedlowski, podsumowuje swoje działania w obszarze odpowiedzialnego biznesu, prezentując raport „Z przyjemnością dla przyszłości”. Z tej okazji posadzi w okolicach stolicy 2 hektary lasu. Wystarczy wypełnić krótki quiz na stronie: www.wirtualnedrzewa.pl/wedel, aby jesienią wirtualne drzewo otrzymało odpowiednik w prawdziwym lesie.
13:24, 05.07.2022
Polska Sieć Handlowa Lewiatan rusza z nową strategią komunikacji. Ambasadorem marki zostanie popularny kucharz, youtuber i dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak. Wybór Tomasza Jakubiaka na twarz marki nie był przypadkowy. Chef od lat zajmuje się promocją kuchni regionalnej, podobnie jak Lewiatan przekonując Polaków, że warto sięgać po lokalne produkty i smaki.
REKLAMA
11:21, 05.07.2022
W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.
09:30, 05.07.2022
Amazon zorganizował w Warszawie pokaz dronów z okazji pierwszego w Polsce Amazon Prime Day (12-13 lipca).
10:43, 29.06.2022
Eksperci finansowi od wieków są częścią społeczeństwa. Są znani i szanowani jako ludzie, którzy potrafią rzetelnie doradzić w sprawach finansowych. Wraz z pojawieniem się sztucznej inteligencji eksperci finansowi stali się bardziej dostępni dla szerszego grona ludzi.
09:12, 29.06.2022
Pokaz chemiczny to pokaz właściwości i reakcji chemikaliów. Widowisko może odbywać się na małą skalę dla dzieci lub na dużą skalę dla publiczności.
14:05, 28.06.2022
Narzuta na sofę jest obowiązkowym wyposażeniem każdego mieszkania i domu. Jak dobrać odpowiednie okrycie na kanapę? Jakie kolory są teraz modne? Gdzie kupić atrakcyjny model? Sprawdź nasze propozycje.
REKLAMA
REKLAMA