Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek 22 czerwca między godz.20.00 a 21.00. Młody mężczyzna w niebieskich szortach i czarnym t-shircie postanowił oddać nadmiar na mury kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Stanisława Biskupa Męczennika we Wrześni.
Zgodnie z polskim prawem, taki czyn rzadko kończy się na zwykłym mandacie za zanieczyszczanie miejsca publicznego. Jeśli do zdarzenia doszło na oczach świadków, sprawca odpowiada za nieobyczajny wybryk, co grozi aresztem lub wysoką grzywną.
Mogło tutaj dojść równie o obrazie uczuć religijnych. Za publiczne znieważenie miejsca kultu religijnego Kodeks karny przewiduje karę nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Dochodzą do tego wysokie koszty naprawy i czyszczenia elewacji, którymi obciążany jest sprawca.
Tak się10:34, 24.06.2026
kończy brak miejskich szaletów.
🙏11:04, 24.06.2026
Obrzydliwe to księża pedofile
Witkacy 11:38, 24.06.2026
Obrzydliwi są pedofile niezależnie jaki zawód wykonują.
Ale12:35, 24.06.2026
Latarnicy już nie są obrzydliwe
Uuu11:05, 24.06.2026
I bardzo dobrze nacisło więc się wylał 👏👏👏
Tej11:31, 24.06.2026
A 100 metrów dalej 5 toi toi idioto
jaja11:15, 24.06.2026
świnie to tutaj piszą
mega... 12:03, 24.06.2026
I to są najważniejsze problemy tego miasta?
Naprawdę? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Lusia13:21, 24.06.2026
Moi Państwo, a jak poprzedni proboszcz udzielał ślubów pod wpływem alkoholu - o tym jakoś nikt nigdy nie pisał. Dlaczego? Myślę że to dużo poważniejszy problem niż ten, o którym jest mowa w artykule.
##16:25, 24.06.2026
Mogłaś nagrać księdza i przesłać do redakcji. Jak to taka ważną sprawą.
##14:16, 24.06.2026
A może ma problem z prostatą. Wiecie jaki to ból.
#19:05, 24.06.2026
Jak ma problem z prostatą to niech idzie do urologa ten swoim zaganiaczem przeczyści mu rowa
Świat 15:01, 24.06.2026
Konfidentów
I17:57, 24.06.2026
Pod.ierda la..czy
ahmed ibn Muhammad 15:30, 24.06.2026
Brawa dla pana! Niech żyje wielką Polska muzułmańska!
Tak brawa19:07, 24.06.2026
Gdyby to zrobił na meczet to by już stracił swoje klejnoty
Dąbrowa Górnicza15:53, 24.06.2026
A obywatel oddający mocz był krajowy czy zagraniczny?
W obecnej sytuacji to ważne!
Czy oskarżenia padają pod adresem Polaka, czy jakiegoś kogoś innego? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
To był19:02, 24.06.2026
Mówiący po polsku lewak
Jagienka16:33, 24.06.2026
Mogło tutaj dojść równie o obrazie uczuć religijnych - napisane prawie po polsku. Autor to przeczytał chociaż raz po napisaniu?
Elf16:40, 24.06.2026
Września info zastanówcie się jaka jest wasza idea prowadzenia tego portalu - jeśli wogóle jest :( a także jaka jest wasza misja społeczna? Bo jeśli na poziomie 💩, to jest to żenująco słabe
😥
@lien16:43, 24.06.2026
Takie tam tylko pytanie "Gdzie są szalety"? Nacisnęło chłopa i tyle. Nie ma żadnych obrażeń uczuć. Odlał sie na mur a nie na symbole religijne. Obraża uczuć to była w Dąbrowie górniczej....
@llienie17:05, 24.06.2026
Dzisiaj wieczorem przyciśnie go pod Twoim domem, naleje na dom twoich starych, nie ma mowy o niszczeniu mienia, po prostu sobie ulży.
No a gdzie?17:38, 24.06.2026
Brak miejskich toalet, więc leją gdzie popadnie
Lej na mur18:32, 24.06.2026
Pewnie jakiś konfident z wideorejestratorem w aucie znów robi aferę z niczego...
To był19:11, 24.06.2026
Ten w Mercedesie co poluje na rowerzystów ale mu się nie udało a opublikować coś musiał
***** **18:40, 24.06.2026
Kolejna wydalina Biernata! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Demian K. 18:54, 24.06.2026
Co drugi pisze tutaj o konfidentach. Nikt nie pisze o ćwierćmózgu, który nie wyniósł z domu szacunku do innych. Spokojnie, kiedyś i on będzie stary i karma wróci. Młodsze pokolenie zdepcze go jak on zdeptał wartości starszych Polaków.
😂19:12, 24.06.2026
A mógł zlać się w gacie, wtedy nie byłoby sprawy.
😥19:14, 24.06.2026
Panie w Biedronce na kasie siedzą w pampersach
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz