Zamknij

operator wózka widłowego

Nr oferty: StPr/24/0554Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Działkowców 12, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: -załadunek, -rozładunek, -praca przy linii produkcyjnej, - podwożenie i odbiór komponentów
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 25.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Oferta tylko dla osób posiadających ważny dokument UDT do obsługi wózka widłowego. Wymagane doświadczenie min. 1 rok jako operator wózka widłowego.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MANPOWER Group Sp z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Głogowska 31/33, 60-702 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Lidia Kucia
      Numer telefonu: 692198174
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV+ dokument uprawnień UDT
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Obsługa samochodu ciężarowego typu tandem na trasach krajowych.
      StPr/24/0623
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 10 000 PLN

      ochrona obiektu (regularne obchody) kontrolowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących kontrolowanie ruchu pojazdów wjeżdżających i wyjeżdzających
      StPr/24/0609
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2025
      wynagrodzenie od od 4 666 PLN

      Praca na linii produkcyjnej detali samochodowych
      StPr/24/0583
      data rozpoczęcia pracy od 30.10.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Wszelkie prace związane ze wznoszeniem budynków m.in.: prace murarskie, zbrojeniowe, ustawianie rusztowań.
      StPr/24/0579
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      1. analizowanie dokumentacji technicznej wyrobu do wykonania obróbki na tokarce; 2. dobieranie uchwytów, oprawek i narzędzi skrawających do obróbki; 3. ustalanie parametrów technologicznych obróbki; 4. przygotowywanie obrabiarki do realizacji procesu technologicznego; 5. wczytywanie lub wpisywanie programu obróbkowego do sterownika obrabiarki.
      StPr/24/0582
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2024

      1. Prowadzenie ewidencji księgowej podatku: od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego , podatku od środków transportowych od osób fizycznych i prawnych, 2. Księgowanie wpłat z tytułu w/w podatków na kontach księgowości analitycznej. 3. Prawidłowe księgowanie dokonanej wpłaty przez podatników oraz przez organy egzekucyjne i komorników. 4. Naliczanie i przekazywanie opłaty na rzecz Izby Rolniczej. 5. Prowadzenie spraw (postępowań) związanych ze stwierdzeniem/określeniem istnienia i zwrotem nadpłat z tytułu podatków wymienionych w pkt 1. 6. Prowadzenie spraw związanych z potrąceniem lub wygaśnięciem zobowiązań podatkowych w trybie art. 64-66 ustawy – Ordynacja podatkowa w zakresie podatków wymienionych w pkt 1. 7. Przygotowywanie zaświadczeń o ....
      StPr/24/0578
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN

      naprawy instalacji na terenie powiatu wrzesińskiego
      StPr/24/0567
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2024

      -odbiór gotowego komponentu, - praca z metalowym materiałem; -wykonywanie prac porządkowych w obszarze pracy
      StPr/24/0555
      data rozpoczęcia pracy od 25.09.2024
      wynagrodzenie od od 25,6 PLN

      -załadunek, -rozładunek, -praca przy linii produkcyjnej, - podwożenie i odbiór komponentów
      StPr/24/0554
      wynagrodzenie od od 29 PLN

      - obsługa maszyn, które są częścią lini produkcyjnej - obsługa procesu wytłaczania - przygotowanie surowców do produkcji - czyszczenie urządzeń
      StPr/24/0556
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024