Zamknij

Pracownik ochrony

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: ochrona obiektu (regularne obchody) kontrolowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących kontrolowanie ruchu pojazdów wjeżdżających i wyjeżdzających
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 666 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Meramont SA
    Adres: KOŚCIUSZKI 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - Dostarczenie CV do siedziby firmy
    Obsługa samochodu ciężarowego typu tandem na trasach krajowych.
    StPr/24/0623
    wynagrodzenie od od 10 000 PLN

    ochrona obiektu (regularne obchody) kontrolowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących kontrolowanie ruchu pojazdów wjeżdżających i wyjeżdzających
    StPr/24/0609
    wynagrodzenie od od 4 666 PLN

    Praca na linii produkcyjnej detali samochodowych
    StPr/24/0583
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Wszelkie prace związane ze wznoszeniem budynków m.in.: prace murarskie, zbrojeniowe, ustawianie rusztowań.
    StPr/24/0579
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    1. analizowanie dokumentacji technicznej wyrobu do wykonania obróbki na tokarce; 2. dobieranie uchwytów, oprawek i narzędzi skrawających do obróbki; 3. ustalanie parametrów technologicznych obróbki; 4. przygotowywanie obrabiarki do realizacji procesu technologicznego; 5. wczytywanie lub wpisywanie programu obróbkowego do sterownika obrabiarki.
    StPr/24/0582

    1. Prowadzenie ewidencji księgowej podatku: od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego , podatku od środków transportowych od osób fizycznych i prawnych, 2. Księgowanie wpłat z tytułu w/w podatków na kontach księgowości analitycznej. 3. Prawidłowe księgowanie dokonanej wpłaty przez podatników oraz przez organy egzekucyjne i komorników. 4. Naliczanie i przekazywanie opłaty na rzecz Izby Rolniczej. 5. Prowadzenie spraw (postępowań) związanych ze stwierdzeniem/określeniem istnienia i zwrotem nadpłat z tytułu podatków wymienionych w pkt 1. 6. Prowadzenie spraw związanych z potrąceniem lub wygaśnięciem zobowiązań podatkowych w trybie art. 64-66 ustawy – Ordynacja podatkowa w zakresie podatków wymienionych w pkt 1. 7. Przygotowywanie zaświadczeń o ....
    StPr/24/0578
    wynagrodzenie od od 5 200 PLN

    naprawy instalacji na terenie powiatu wrzesińskiego
    StPr/24/0567

    -odbiór gotowego komponentu, - praca z metalowym materiałem; -wykonywanie prac porządkowych w obszarze pracy
    StPr/24/0555
    wynagrodzenie od od 25,6 PLN

    -załadunek, -rozładunek, -praca przy linii produkcyjnej, - podwożenie i odbiór komponentów
    StPr/24/0554
    wynagrodzenie od od 29 PLN

    - obsługa maszyn, które są częścią lini produkcyjnej - obsługa procesu wytłaczania - przygotowanie surowców do produkcji - czyszczenie urządzeń
    StPr/24/0556