Zamknij

Mieszkańcy nie zawiedli. Tłumy na „Familijnej Sobocie”

13:43, 29.08.2021 | Ł.R
Skomentuj
REKLAMA

Festyn na pożegnanie lata – w ramach organizowanej przez gminę Miłosław imprezy „Familijna Sobota” – odbył się 28 sierpnia w Orzechowie.

Na mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji. Na najmłodszych czekały dmuchane zamki, zabawy muzyczno-ruchowe czy malowanie twarzy. Była też konkursy sportowe dla dzieci i rodziców, loteria fantowa, fitness dla dzieci czy pokazy karate. Dużą frajdą dla dużych i małych był pokaz strażaków OSP Orzechowo, a szczególnie „kąpiel” w pianie.

– To była ostatnia impreza w ramach „Familijnych Sobót”. Na pewno będziemy je chcieli powtórzyć za rok, bo zarówno w Miłosławiu, Czeszewie jak i Orzechowie zauważyliśmy, że mieszkańcy są z nich bardzo zadowoleni – mówi burmistrz gminy Miłosław Hubert Gruszczyński. – Nie wykluczam również, że w przyszłym roku będę chciał też zorganizować koncerty dla starszych mieszkańców – zapowiada.

Dodajmy, że w trakcie festynu w Orzechowie każdy chętny mógł się zaszczepić jednodawkową szczepionką przeciw COVID-19. Akcję zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich „Orzechowianki”.

– Zaszczepiły się 34 osoby. Jesteśmy zadowolone z tego wyniku – mówi przewodnicząca koła Krystyna Dobroczyńska. – Przygotowałyśmy dla mieszkańców wiele atrakcji, w tym m.in. gofry watę cukrową, placki czy grochówkę. Napracowaliśmy się ale było warto. Mieszkańcy byli bardzo zadowolenie z przebiegu imprezy – dodaje.

 

 

(Ł.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

rolnikrolnik

4 3

super super orzechowo---miłoslaw super 14:12, 29.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FivtyFiforFivtyFifor

4 4

I żadnego śladu agrounii? Różański jak tak? 17:00, 29.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MłynMłyn

3 1

Chleba, igrzysk i szczepionek 12:04, 30.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%