Inwestycja została zrealizowana dzięki dofinansowaniu unijnemu w wysokości ponad 2,8 mln zł. Obejmowała ona:
Cały czas w parku trwają prace związane z modernizacją Amfiteatru im. Anny Jantar. Ich finał przewidywany jest na koniec 2026 roku.

Fot. UMIG Września
Czyli po staremu 13:14, 20.03.2026
Z pod szkoły jak nie było wyjazdu tak dalej nie ma, ale czy to ważne..... idzie wiosna więc jest czym się chwalić a za chwile menele i dzieciory wszystko zdewastują.
Uśmiechnięta Polska 13:22, 20.03.2026
Po 3 tygodniach wyższych cen paliw czeka nas podwyżka biletów jednorazowych i miesięcznych. I to nie mam pretensji do przewoźnika. Pytam się co dalej minister Motyka. To dopiero początek??????
🙂15:48, 20.03.2026
Minister Motyka wyśle polskie lotniskowce
Osz 14:25, 20.03.2026
Piękne te alejki, w szczególności po deszczu haha
a ty ***** ****** ! 15:55, 20.03.2026
A Makaki będą?
Kiedyś były wielbłędy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kupę 18:18, 20.03.2026
Ostatnio tam robiłem. Fabrycznie było jakby przyjemniej.
ompteda22:56, 20.03.2026
Czyli co? Największe osiągnięcie Kałużnego (w sumie większość roku był zawieszony) i tej Unii Kilku Wrześnian w 2025 to montaż hoteli dla owadów i domków dla kaczek? Czekamy na coś jeszcze? Może karmniki dla ptaków?
BeKa 08:33, 21.03.2026
No ale jest to członek *wybitny* swojej partii 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Twój nick08:46, 21.03.2026
Czyli brakuje w tym *parku* jego pomnika?
🙂😭
f_huj.info.com 10:16, 21.03.2026
Jeszcze mostki były ale pod jego *nieobecność*! 🤣🤣🤣
To nie jest kraj... 10:13, 22.03.2026
To jest raczej *unia jednego wrześnianina*!
Wielkiego Imperatora 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Reszta robi za tło, czyli scenografię! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Uśmiechnięta Polska 23:35, 20.03.2026
Sprzedają stare zapasy paliw za wysoką cenę. Budżet uratowany kosztem Polaków.
Babunia07:15, 21.03.2026
Teraz posprzątać stawy, wyłowić butelki i puszki po alkoholu ktore młodzież wrzuca
Tusk ma plan ...10:32, 21.03.2026
Wiekopomne osiągnięcie!
Ludność przez wieki będzie wdzięczna!
Członkowie uwielbiać będą!
Stopy całować!
Kwiaty pod pomnikiem składać!
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dziadzia Jadzia 13:55, 21.03.2026
I na jaki _huj latać do Dubaju? I oglądać *cudy*?
Skoro w takiej *metropolii* mamy *park* za 2.8 mln PL? tj. ponad 650.000 EURO!
Brawo wy! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mieszkaniec123411:48, 22.03.2026
Te piękne ścieżki długo tak nie będą wyglądać jeśli policja ciągle będzie je rozjeżdżać i wyginać "krawężniki" trzymające tą mineralną nawierzchnie przy okazji bojąc się zwrócić uwagę grupką dzieciaków które pozostawiają po sobie armagedon i wielką kupę śmieci i od czasu do czasu wyrzucą kosz na śmieci do stawku, ale runda przez park zaliczona i norma wyrobiona
Truman15:32, 23.03.2026
Park i amfiteatr to sprawy drugoplanowe dla mieszkańców. Kiedy remonty ulic, chodników i budowa nowych rond?
Satrapia ... 16:59, 23.03.2026
Ale dla Wielkiego Imperatora Park i Amfiteatr to priorytety!
I weekend muzyczny!
Chodniki? Przecież nie chodzi po nich! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 A że dziurawe? _huj! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
o co chodzi18:33, 23.03.2026
niedawno wydatki na zieleń to straty "promocja", a teraz ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz