Zamknij

Szukają pracowników do żłobka „Słoneczna Polana” w Miłosławiu

16:22, 26.07.2021 | Ł.R
Skomentuj
REKLAMA

Rozpoczęła się rekrutacja osób, które chciałyby pracować w żłobku „Słoneczna Polana” w Miłosławiu. Placówka rozpocznie działalność z początkiem września.

Z zamieszczonego ogłoszenia wynika, że poszukiwanych jest sześć osób na stanowisko opiekunka.

– Pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony, z możliwością zatrudnienia w przyszłości na podstawie umowy na czas nieokreślony – zaznaczono

Wymagane dokumenty aplikacyjne, opatrzone własnoręcznym podpisem, można składać osobiście w Sekretariacie Urzędu (budynek A, I piętro) lub przesłać na adres: Urząd Gminy, ul. Wrzesińska 19, 62-320 Miłosław z dopiskiem: „Nabór na stanowisko - opiekunka w Żłobku Słoneczna Polana w Miłosławiu” w terminie do dnia 5 sierpnia 2021 r. (do godz. 15.00). Szczegółowe informacje TUTAJ.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, krótki życiorys (CV) - z uwzględnieniem przebiegu nauki i kariery zawodowej, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i staż pracy.

Oświadczenia: o obywatelstwie polskim, o zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych, o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz o zapoznaniu z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych, o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne oraz o niekaralności za przestępstwa na tle seksualnym, o tym, że się nie jest i nie było pozbawionym władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie została zawieszona ani ograniczona, o wypełnianiu obowiązku alimentacyjnego w przypadku, gdy taki obowiązek został nałożony na podstawie tytułu wykonawczego pochodzącego lub zatwierdzonego przez sąd.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: wspomaganie i stymulowanie indywidualnego rozwoju dziecka, a w przypadku dziecka niepełnosprawnego ze szczególnym uwzględnieniem rodzaju jego niepełnosprawności. Opieka nad dziećmi ze szczególnym uwzględnieniem wspomagania indywidualnych potrzeb dziecka. Opieka i pielęgnacja dzieci, a w przypadku dzieci niepełnosprawnych ze szczególnym uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności. Prowadzenie zajęć zabawowych z elementami edukacji dostosowanych do wieku i rozwoju psychomotorycznego dziecka. Rozwijanie samodzielności dziecka oraz wyrabianie właściwych nawyków higieny osobistej. Organizowanie odpoczynku dziennego, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka. Promocja zdrowia. Współdziałanie z rodzicami oraz ich rodzinami w dbaniu o wszechstronny oraz prawidłowy rozwój dziecka, a w przypadku dziecka niepełnosprawnego ze szczególnym uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności.

 

 

(Ł.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

zawszezawsze

6 1

jak widzę takie newsy, jestem przekonany, że to tylko ściema a kto miał być zatrudniony już pewną pracę ma. 09:50, 27.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzyXyzy

1 1

Pomoc nauczyciela też jest potrzebna,czy tylko nauczyciel z ukończonym wymaganym wykształceniem i stażem pracy? 11:15, 27.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%