Zamknij

Neklanin nominowany do polonijnej nagrody

09:45, 12.10.2021 | R.J
Skomentuj
REKLAMA

Artur Kaźmierczak został jednym z kandydatów do miana "Osobowość Polonijna Roku im. Edyty Felsztyńskiej".

Urodził się w Nekli, a obecnie działa na w Irlandii. Jest jednym z założycieli Akademii Polskie Orły w Dublinie. Obecnie trenuje tam 130 dzieci pod czujnym okiem 10 trenerów. Jak czytamy na oficjalnej stronie konkursu "jego marzeniem jest rozwój osobisty oraz rozwój chłopców i dziewcząt, którym pomógł".

- Dziękuję za wyróżnienie. Dziękuję trenerom Akademii Polskie Orły Dublin. Bez was nie byłoby tego, co zbudowaliśmy wspólnie. Dziękuję współzałożycielowi Akademii Mariuszowi Kukiełce (byłemu reprezentantowi Polski - przyp. red.) za zaufanie i wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju Akademii oraz sponsorom - napisał Artur Kaźmierczak na swoim facebookowym profilu.

Obecnie trwa pierwszy etap konkursu. Do drugiego przejdą kandydaci z największą ilością "lajków" na Facebooku. Głosować na Artura Kaźmierczaka można poprzez polubienie pod postem, który znajduje się oficjalnej stronie konkursu: TUTAJ. Spośród tych osób kapituła wybierze zwycięzcę i ogłosi wyróżnionych. Podsumowanie nastąpi na gali zorganizowanej online.

(R.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%