Zamknij

Zjechał na drugi pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka

14:44, 12.10.2021 | Ł.R
Skomentuj
REKLAMA

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek 8 października na drodze wojewódzkiej w Borzykowie.

Z ustaleń policji wynika, że krótko przed godziną 23.00 na ul. Wrzesińskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – skody fabia i citroëna C5.

– 24-latek jadący skodą fabią w kierunku Wrześni na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka w kierunku Pyzdr citroën C5 – mówi Adam Wojciński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. 

Na miejsce jako pierwsi przybyli ochotnicy z OSP Borzykowo. Działania ochotników polegały przede wszystkim na udzieleniu pomocy medycznej jednej z osób uczestniczących w zdarzeniu.

– Po dotarciu pierwszego zastępu zastano samochody po zderzeniu. Znajdowały się one na jezdni. Osoby, które nimi podróżowały były przytomne i znajdowały się poza pojazdami – mówi Jakub Nawrocki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni. – Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana. Jedna osoba ranna została przetransportowana do szpitala – kończy.

– Mieszkaniec gminy Września, który doprowadził do wypadku został przetransportowany do szpitala, gdzie stwierdzono obrażenia powyżej 7 dni. Policja zatrzymała dowody rejestracyjne aut, zabezpieczyła też na swoim parkingu skodę. Właściciel citroëna zabezpieczył pojazd we własnym zakresie. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadził wydział kryminalny – kończy rzecznik policji.

(Ł.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

taki tamtaki tam

7 0

a pitolą by starszych kierowców na testy wysyłać, heh młodzioki a same idzta się badać i testować. Bo widać komu te badania potrzebne. ;) 18:09, 12.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%