Zamknij

Biega jak do pożaru. Kolejny sukces Przemka Filipiaka

17:44, 26.09.2021 | F.B
Skomentuj
REKLAMA

Drugi w Biegu Kosynierów, drugi w Biegu po Złote Runo. Trwa znakomita passa Przemysława Filipiaka z Żydowa – Chęć wygranej była w głowie – powiedział nieco zawiedziony na mecie.

Dzisiaj (26 września) odbyła się druga edycja Biegu po Złote Runo w Gorazdowie, w którym wzięło udział 62 zawodników. Do pokonania było 10 km w lesie. Ale miejscowi kibice czekali przede wszystkim na historyczny sukces Przemysława Filipiaka, czyli pierwszy bieg wygrany przez mieszkańca gm. Kołaczkowo.  Było blisko, ale nie udało się, lepszy okazał się Paweł Świątkowski z Trzemeszna.

 

– Chęć wygrana była w głowie. Niestety wczorajszy bieg w Grudziądzu na mistrzostwach PSP dał o sobie znać. No trudno, trudno, był kolega lepszy, ale drugie miejsce to dobry rezultat – powiedział nam na mecie Przemysław Filipiak.

Dodajmy, że biegacz w tym roku chorował, przeszedł operację i z trudem odbudowuje formę biegową. W ostatnich tygodniach osiąga jednak dobre wyniki w imprezach biegowych. 19 września był drugi na Biegu Kosynierów we Wrześni, wynik powtórzył dzisiaj w Gorazdowie.  

 

Pogoda dopisała. W imprezie uczestniczyło wielu zawodników z gminy Kołaczkowo i powiatu wrzesińskiego. A więc sukces! Więcej na ten temat w „Wiadomościach Wrzesińskich”.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

f.biernat@wrzesnia.i[email protected]

5 4

Tak se siedzisz i usuwasz wpisy nieprzychylne redakcji? 20:21, 26.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Twój dickTwój dick

5 2

No i jak Biernat sponsorujecie jakieś wydarzenia, wspieracie inicjatywy, ludzi? Czy tylko „obserwujecie” i pyk na główną szmatławczyka? W ten sposób ww nie wygra wyborów dla PW. 🤣🤣🤣 07:33, 27.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%