Wiadomości z regionu

Zamknij

Barbara Parzęczewska z nowym utworem o Wrześni

MOK 21:23, 03.03.2026 Aktualizacja: 21:42, 03.03.2026
5 Barbara Parzęczewska z nowym utworem o Wrześni

Barbara Parzęczewska, zwyciężczyni drugiej edycji The Voice Senior, zaprezentowała słuchaczom swoją najnowszą piosenkę zatytułowaną „Września”. To utwór szczególny – nie tylko ze względu na temat, ale także na tempo jego powstania i międzynarodową współpracę twórców.

::addons{"type":"only-with-us","color":"black"}

– „Września” to utwór, który narodził się z potrzeby chwili i twórczej energii — powstał w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Inspiracją do jego stworzenia była inicjatywa Wojtka Zaleszczaka, metalowego wokalisty mieszkającego w Wielkiej Brytanii, który zaprosił nas do współpracy – opowiada artystka.

Słowa i muzyka są efektem wspólnej pracy Barbary Parzęczewskiej, Wojciecha Zaleszczaka oraz Przemka Kosińskiego. Choć muzyczne korzenie współautorów są różne, projekt połączył ich w jednej, lokalnej idei – stworzenia piosenki oddającej klimat i emocje związane z Wrześnią.

Dziś „Września” w wykonaniu Barbary Parzęczewskiej jest już dostępna dla słuchaczy w serwisie YouTube, gdzie spotyka się z ciepłym odbiorem internautów. To kolejny dowód na to, że artystka nie zwalnia tempa i konsekwentnie rozwija swoją autorską drogę muzyczną.

Posłuchajcie: https://www.youtube.com/watch?v=uRFTfKWeW3g

::addons{"type":"only-with-us","color":"black"}

(MOK)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (5)

f_huj.info.com f_huj.info.com

16 0

Jak to? Żadnego z Wielkich Tego Miasta w teledysku? Nie godzi się tak! 🤣🤣🤣🤣

09:59, 04.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szok...Szok...

7 0

Po minucie wyłączyłem piosenkę. Barbara ma może i dobry głos ale nic w tymże głosie nie ma sentymentalizmu. Posłuchajcie jak śpiewa Poloczek piosenkę ''Melancholija''. Ta piosenka łapie czlowieka za serducho... Niestety, nie wyobrażam sobie by starsze osoby z Wrześni z radością słuchali piosenki którą śpiewa Barbara.
JA jej drugi raz nie włączę choć jestem wrześnianinem niemal od 70 lat.

A szkoda, wielką szkoda, okazja zmarnowana.

Pozdrawiam

15:09, 04.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

AbsolutnieAbsolutnie

1 0

zgadzam się!

21:36, 04.03.2026

Pani BarbaraPani Barbara

5 2

ma naprawdę kawał głosu.... Zaśpiewa wszystko... Można rzec - doskonała odtwórczyni! Ale nie chwyta mnie nic a nic ten kawałek... Bez emocji po prostu!

21:34, 04.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TechnikTechnik

1 0

Do Pani Barbary nic nie mam ale dziwię się że zgodziła się na wydanie takiego chłamu. Teledysk się z niczym nie klei. Przypadkowe bym rzekł kadry zlepione do kupy. A piosenka brzmi jak by słowa wygenerowło AI po czym do tego Suno zrobiło muzykę.

22:35, 05.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%