Wiadomości z regionu

Zamknij

Uwaga, kierowcy i piesi! IMGW ostrzega przed oblodzeniem

ID 13:58, 20.11.2025 Aktualizacja: 13:58, 20.11.2025
2 Uwaga, kierowcy i piesi! IMGW ostrzega przed oblodzeniem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla powiatu wrzesińskiego dotyczące oblodzenia. 

Alert będzie obowiązywał od północy do godziny 9:00 w piątek 21 listopada.

Synoptycy prognozują zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu oraz deszczu ze śniegiem. Może to spowodować śliskie warunki i lokalne oblodzenia.

Temperatura minimalna spadnie do około –2°C, a przy gruncie nawet do –5°C. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska IMGW ocenia na 70 procent.

(ID)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

RhsyRhsy

0 0

Powinno być Uwaga Drogowcy, znowu zdziwieni

09:21, 26.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

FnjidFnjid

0 0

Rano tragedia 🖕

09:24, 26.11.2025


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%