- Decyzją sądu zostałem przywrócony do pracy – powiedział w specjalnym oświadczeniu Tomasz Kałużny.
Podczas rozprawy, która odbyła się 20 października obrońcy wnieśli o uchylenie sankcji nałożonych na Tomasza Kałużnego przez Prokuraturę Krajową. Tym razem skutecznie.
Przypomnijmy, burmistrz Wrześni oskarżony jest o czyny korupcyjne. Proces trwa.
KM.....09:25, 12.11.2025
Przecież to było wiadomo że tak to będzie....
f_huj.info.com 09:32, 12.11.2025
No cóż; niedawno Sławomir Nowak, teraz ...
I tak po kolei... 🤣
Uśmiechnięta Polska09:45, 12.11.2025
No i jednak warto być w platformie. To prawda, że bronią cię jak niepodległości.
*09:50, 12.11.2025
W jakim celu ankieta ? Ten co miał z nim ew. układy napisze "nie" Ten co nie wie lub trochę wie, nie podejmie się odpowiedzi by nie byś sądzonym. Skoro sąd nie może ustalić przez dwa lata to czytelnik ma wypowiedzieć się w ankiecie.
Konto usunięte09:52, 12.11.2025
No i gitara , to do roboty 👍🙂
Miszcz Kałużny10:04, 12.11.2025
Tero dopiero remonty ulic ruszą z kopyta, a mieszkańcom będzie żyło się lepiej.
wwinfo10:04, 12.11.2025
jeszcze więcej tych reklam napier*olcie. co za śmietnik 🤮
trotyl66610:13, 12.11.2025
wkur.....ce to już się robi z tymi reklamami😡😡😡
Jedna10:16, 12.11.2025
Wielka żenada PlatfOrmerska
Polak10:53, 12.11.2025
Żenada
Monter11:17, 12.11.2025
Zostały jeszcze w gminie jakieś działki na sprzedaż lub do zagarnięcia🤔po dwóch latach posuchy P. TK jest na pewno bardzo spragniony
Witakcy11:17, 12.11.2025
Czy kogoś to dziwi. Kolega Tuska. Wróci PiS będzie siedział razem z Dionizym J.
?????11:37, 12.11.2025
Wyraźnie jest napisane że burmistrz został przywrócony do pracy natomiast zarzuty wobec jego osoby są cały czas aktualne
*12:01, 12.11.2025
aż do jego emerytury
Przykład15:21, 12.11.2025
To jest tak, że sprzedawca okradł sklep, są zarzuty, ale pracuje dalej i ma dostęp do towaru i kasy.
PEC12:28, 12.11.2025
No to Burmistrz do roboty remont od Witkowskiej skończył się na wysokości przedszkola teraz może PO pchnąć do Wojska Polskiego bo ruina jezdni i otoczenia się PO głębia.
***** 12:32, 12.11.2025
Wiadomość na miarę tego miasta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Tego miasta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Obywatel PWR18:05, 12.11.2025
A ty skąd jesteś? Bo chyba nie z „tego” miasta
lala212:53, 12.11.2025
Kabaret
pytek13:08, 12.11.2025
Pospólstwo spragnione krwi, a tu nic?
terefere14:17, 12.11.2025
ooo a ja nadal jestem ciekaw co to za dwuletnia choroba, a tym bardziej który lokarz takową wykrył i wystawiał l4....
Donek14:50, 12.11.2025
Nasz ci on jest.
ompteda16:34, 12.11.2025
Może sędzia się żurkiem objadł?
1eb@$17:43, 12.11.2025
Jakaś bibka z tej okazji? 🤣
Jabcok17:58, 12.11.2025
To już nie ten Tomasz. Jakiś taki markotny jest... A tu jeszcze trzeba do roboty się brać. I znosić te spojrzenia pracowników, szepty, wyciszanie rozmów gdy tylko się pojawia w biurze... Niby wszyscy się uśmiechają, może nawet poklepują po plecach, ale wiemy, jak jest.
S .17:58, 12.11.2025
Żart.
do "odważny18:00, 12.11.2025
Zauważyłem pewnśą prawidłowość. Na fejsie gratulacje a tu pomyje. Może to dlatego że tan wiadomo kto pisze a tu tacy chętni do osądzania pisowscy i konfederatcy "patroci z kremlowskiego nadania"
szneka19:06, 12.11.2025
A ja widzę że na fejsie same przydupasy drżący o stołek zobaczcie kto daje łapki stale te same osoby na czele z Vickiem i tatą.......
Brak słów20:04, 12.11.2025
Cyrk na kółkach.
Do21:31, 12.11.2025
Mokrackiego się już wszyscy przyzwyczaili, a teraz zmiana,
liczymy na dobrą współpracę z Kałużnym,
Jak w kołowrotku w tej Wrześni
Teraz21:36, 12.11.2025
To pan burmistrz rozprawi się z wrogami, pozamiata ich wszystkich, zniszczy, a
remonty ulic na później zostawi,
Szczym do ludzi ... 22:18, 12.11.2025
W Internetach grubo huczy o tym *wydarzeniu*! 🤣
W miejscowym medium cisza! Strach? 😭
YouTuby już kręcą grube kontenty 🤣
Oman05:59, 13.11.2025
Liche to to było od samego początku. Gdyby na ławie siedział zwykły Kowalski a nie Burmistrz toby sprawa dawno była zakończona uniewinnieniem. Pewna osoba z Nowego Folwarku znowu poniosła porażkę. Sie nadaje - do tarcia chrzanu.
xxl08:14, 13.11.2025
Niech wszyscy patrzą na siebie co robią ,a tu anonimowo się przechwalają swoją mądrością ,w życiu jesteście niedorajdy do kwadratu
FilmowiecVHS09:10, 13.11.2025
Pamiętajmy, że postępowanie nadal trwa. Ewentualne zatrzymanie burmistrza w ratuszu (w tym całym kajdankowym anturażu) lepiej sprzeda się w mediach.
No w końcu ...13:21, 13.11.2025
Teraz wszystko ruszy do przodu z kopyta!
Wszystko zakwitnie, zarumieni się, zazieleni!
Będzie mlekiem i miodem płynęło!
A mieszkańcom będzie się żyło wspaniale, cudownie i bogato!
A to wszystko za sprawą Waszego Wspaniałego i Wybitnego!
Piszę tutaj ponieważ na FB UW wszystkie takie peany ku Sławie są usuwane, a autorzy blokowani!
Raz jeszcze sukcesów 🤣🤣🤣
ps. może jakiś obelisk z tej okazji?
do komentujących14:14, 13.11.2025
W artykule wyraźnie wskazano, że nie zostały cofnięte zarzuty wobec Burmistrza. Czy tak naprawdę trudno przeczytać parę zdań ze zrozumieniem? Zaczynam podejrzewać, że sympatie polityczne są w jakiś sposób skorelowane z ogólną lotnością umysłową.
Szczym do ludzi ...17:48, 13.11.2025
Chyba nie rozumiesz groteski tej całej sytuacji 🤣🤣🤣🤣
To jedyne miasto w Polsce z *takim włodarzem* 🤣🤣🤣🤣
Znajomi z kraju dzwonią i mają ogromną bekę 😭😭😭😭
Komentujący19:12, 13.11.2025
Skoro nie zostały wycofane zarzuty, to dlaczego nie siedzi w areszcie wydobywczym, tylko wrócił na stołek?
Burmiszczuniu 19:16, 13.11.2025
Wyobraźcie sobie teraz że na ten przykład wobec was jest prowadzone postępowanie sądowe, a wy jakby nigdy nic jesteście sobie dyrektorem generalnym takiego powiedzmy "Tonsilu". :)
Teraz rozpoczął 22:14, 14.11.2025
się bieg dupowłazów do ratusza kto pierwszy by zrobić sobie selfi.
Hamsky 14:05, 15.11.2025
Tylko nie pisz, że ciągną jak muchy do 💩
🤣🤣🤣🤣🤣
syndrom sztokholmski15:02, 15.11.2025
Świat wokół zmienia się dynamicznie, rozwija się 🤣
A we Wrześni tylko takie rzeczy 🤣
Ale sami tak wybraliście 😭
Ale wy18:13, 15.11.2025
Ludzie *%#)!& jednak jesteście myśląc że z pensji burmistrza można taaaakiego majątku się dorobić. Ciemnota z Was.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz