Wrzesińskie Tesco zostało otwarte w 2010 roku. Zatrudnienie znalazło w nim 130 osób. Ale sklep brytyjskiej sieci nie przetrwał u nas długo – został zamknięty w 2018 r.
W 2020 r. właściciel obiektu zdradził nam, że toczył negocjacje z różnymi nowymi inwestorami, które niestety nie przyniosły rezultatu. Jednym z potencjalnych inwestorów była sieć Action, która ostatecznie otworzyła swój pierwszy wrzesiński punkt przy ul. Kolejowej.
Pawilon po Tesco ma 6900 mkw powierzchni, znajduje się w nim pasaż z 8 lokalami. Ponadto jest tam parking na blisko 200 aut. Mocną stroną tego obiektu jest lokalizacja tuż przy drodze krajowej nr 92.
Obecnie trwa tam "konkurs" na najbrzydsze graffiti oraz "zawody" w rozbijaniu szkła. Pokryty jest nim niemal cały parking. Otoczenie zarastają coraz gęstsze chwasty, a cały pawilon łuszczy się i szarzeje. Zniszczone są także budki na wózki sklepowe. Słowem, tragedia.






12 12
Zamiast Sklepów byście postawili jakieś Kino lub tor cartingowy
10 6
Albo zrobić sale zabaw dla dzieci , żeby nie trzeba było jechać do innych miast. Bo we Wrześni nie ma porządnej sali zabaw a przydałaby się.
8 4
To proponuje kupić obiekt i otworzyć taką sale zabaw dla dzieci
17 2
Przecież Wiadomości Wrzesińskie pisali że hala po Tesco jest sprzedana ale nie wiadomo komu?? hmmm i znów Wrzesińska rzetelność pismaków.. byle był temat i pisanie informacji nie potwierdzonych
21 5
Leroy Merlin lub Castorama nie mamy prawdziwego marketu budowlanego! Nasze centra z budowlanką to patrzą jak tu oskubać klienta a ceny które oferują są razy dwa. Wiec prawdziwy market budowlany a nie to co teraz mamy
13 2
Właściciel owada z Bierzglinka zrobi wszystko żeby nie powstał prawdziwy market budowlany
5 0
Owad już zdechł.
14 7
Tak to jest z zagranicznymi inwestorami. Nastały rządy platfusów i w całej Polsce zamykają firmy a ludzi na bruk.
9 2
Może otworzyć plantację szparagów, wtedy praca byłaby na miejscu i nie trzeba jeździć do Niemiec.
7 10
pisiorów tu nie brakuje , sugeruje Leroy Merlin
20 1
Targowisko z ul. Kościuszki przenieść w to miejsce. Sprzedawcy mieliby zadaszenie, kupujący duży parking.
3 2
Carfur tam najlepiej.
4 0
No ale kto jest właścicielem obiektu? A kto gruntu? Czy to ta sama osoba/firma? A może obiekt ma spłonąć? Oczywiście winni byliby mityczni bezdomni. A za rok/dwa powstanie tu osiedle apartamentowców? Po przeczytaniu tego artykułu wiem tyle samo co i przed.
4 0
A może wybrany burmistrz ma pomysł,?
4 1
Wybrany Burmistrz, ma teraz rozkmine jak wejść do swojego biura, a nie będzie się bzdurami zajmował. Śmiech przez łzy...
0 0
Tymczasowa siedziba elekta jak znalazł...
0 0
Renowacja aut premium auta ze Stanów
Zjednoczonych serwis car as
Miejsca pracy dla młodych osób
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz