Zamknij

Policjanci udaremnili próbę samobójczą

08.35, 18.01.2023 . Aktualizacja: 08.48, 18.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

17 stycznia przed godziną 19.00 dwóm funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Starym Mieście udało się udaremnić próbę samobójczą i tym samym uratować ludzkie życie.

Sierżant Michał Dobrowolski i st.post. Patryk Grabarek około godziny 19.00 otrzymali zgłoszenie, że na wiadukcie w miejscowości Żdżary (nad wiaduktem A2) za barierkami stoi mężczyzna, który w opinii osób zgłaszających może próbować targnąć się na własne życie.

Szybka, dynamiczna i co najważniejsze profesjonalna decyzja i postawa policjantów pozwoliła na przechwycenie mężczyzny. Niedoszłego samobójce, mieszkańca gminy Stare Miasto funkcjonariusze chwycili za odzież wierzchnią i siłą przenieśli w miejsce bezpieczne, uniemożliwiając tym samym skok pod jadące autostradą pojazdy.

W tym miejscu ogromne podziękowania kierujemy nie tylko funkcjonariuszom, ale również dwóm postronnym osobom, którzy widząc sytuacje udzielili pomocy policjantom.

Mężczyzna został przekazany pod opiekę medyków, gdzie otrzyma specjalistyczną pomoc.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MoimMoim

4 11

skromnym zdaniem to nie była próba samobójcza a próba zabójstwa, bo nie trudno się domyśleć jak mogło się to skończyć gdyby rzucił się na jakieś auto, ofiar mogło być znacznie więcej. Może ma człowiek problemy ale ewidentnie chciał ich komuś też przysporzyć - niestety. Skoro policja zdążyła dojechać to tylko chciał zwrócić na siebie uwagę. Z jednej strony nie ma się co dziwić w Polsce żyje się coraz ciężej, ale z drugiej strony wypadało by pomyśleć o konsekwencjach. 10:43, 18.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Filutek1Filutek1

3 1

Brawo panowie.
Choć troszkę poprawicie wizerunek Waszej formacji po blamażach w Policji, że wspomnę o najciekawszych i najgłośniejszych: pomylenie głośnika bluetooth z granatnikiem przez Waszego głównego szefa, ochrona opozycji z wysięgnika pożarniczego, chęć zademonstrowania kogutów (chyba swoich) małolatom w Pruszkowie, dzielni operatorzy pałek teleskopowych na demonstracjach kobiet, niesamowita odwaga przy zatrzymywaniu nastolatki we Wrocławiu i połamaniu jej ręki, i tutaj już bez żartów śmierć zatrzymanych w wyniku interwencji Waszych kolegów m. in. Igor Stachowiak, Mateusz Gerrietz, Bartosz Sokołowski, Łukasz Łągiewka .... 10:50, 19.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%