Zamknij

Stylowe Meble, dodatki i bibeloty polecają się na prezenty

08.50, 22.11.2022 ID Aktualizacja: 08.50, 22.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Po niepowtarzalne i niezniszczalne antyki wcale nie trzeba jeździć daleko. Stylowe Meble Września z ul. Sikorskiego oferują ogromny wybór za rozsądne ceny. Właśnie ruszył nowy wystawowy magazyn tej rodzinnej, rozwojowej firmy.

Stylowe Meble Września to szyld, pod którym działają dwie osobne, ale spokrewnione firmy: Sulusmeble i Bogimeble. Całość zgodnie prowadzą Krzysztof i Magda Sulkowscy razem z synem Bogusławem.

– Sprzedażą stylowych używanych mebli zajmujemy się od 2010 roku, a więc mamy już spore doświadczenie. Interes zaczął mąż, nieco później dołączyłam ja z synem. Wszystko uzgadniamy wspólnie, na równych zasadach, nikt nie jest niczyim szefem – śmieje się pani Magda.

Rodzinna firma pozyskuje swój asortyment głównie z Belgii i Francji, przy współpracy z tamtejszymi wypróbowanymi partnerami. Asortyment firmy jest bardzo bogaty. Na terenie Kosłomu przy ul. Sikorskiego można znaleźć piękne szafy, komody, stoły, stoliki, całe komplety wypoczynkowe, łóżka, lustra, zegary, żyrandole, lampy, rzeźby, obrazy, porcelanę oraz wszelkie inne domowe bibeloty i drobiazgi.

– Można z nami w pełni umeblować salon czy jadalnię. Nasze meble zdobią zarówno przytulne mieszkania, klimatyczne domy, jak i pensjonaty, pałace czy dworki, a nawet Zamek Królewski w Warszawie – zauważa z dumą Bogusław.

Największą popularnością wśród klientów cieszą się szafy i komody. Ceny różnią się w zależności od wielkości przedmiotu, jego stanu, wieku czy materiału wykonania.

– Wszystko tu jest warte swojej ceny. To są prawdziwe solidne meble z litego drewna, antyki, które często służą ludziom od kilku pokoleń. Jeśli szafa wytrzymała sto lat, to wytrzyma kolejne sto. Dawne meble robiono z myślą o trwałości i funkcjonalności. One wędrowały razem z ludźmi. Bez najmniejszego uszczerbku można je wielokrotnie demontować i ponownie składać – zachwala pan Krzysztof.

– Naszej oferty w ogóle nie można porównywać do nowoczesnych mebli z płyt, które zużywają się bardzo szybko. Często gościmy klientów, którzy zawiedli się na nowoczesnych, jak to mówią, „jednorazowych” meblach, i przez to szukają czegoś na dłużej – dodaje pani Magda.

Zdecydowaną większość asortymentu firmy można znaleźć w sklepie internetowym. Wszystkie meble są tam dokładnie pokazane i rzetelnie opisane.

– Na terenie całego kraju dostarczają je wyspecjalizowani przewoźnicy, którzy potrafią się z nimi obchodzić, dlatego klient ma pewność, że dojadą w nienaruszonym stanie – zapewnia pan Krzysztof.

Jednak aby w pełni docenić całość oferty, najlepiej wybrać się na ul. Sikorskiego osobiście. Czekają tam trzy przemysłowe magazyny o łącznej powierzchni ponad 1000 m2, w tym jeden nowy obiekt o charakterze typowo wystawowym.

– Znajdują się w nim gotowe aranżacje wnętrz i komplety mebli. To ukłon w stronę naszej lokalnej klienteli – zauważa pani Magda.

Firma oferuje też vouchery prezentowe na dowolną kwotę. Zamiast kupować prezent w ciemno, można podarować voucher, który pozwoli obdarowanej osobie na własny wybór.

– To bardzo fajne rozwiązanie. Nawet jeśli voucher okazuje się niewystarczający na daną rzecz, to wystarczy dołożyć różnicę i mamy świetny, trafiony, wartościowy prezent – zauważa Bogusław.

Siedziba sklepu Stylowe Meble Września znajduje się przy ul. Sikorskiego 36 (wjazd przez bramę Kosłomu). Przyjazd najlepiej wcześniej uzgodnić telefonicznie (Bogusław – 506 092 801, Krzysztof – 509 309 189). Sklep internetowy firmy działa TUTAJ. Poniżej galeria zdjęć.

ARTYKUŁ PARTNERSKI

(ID)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%