Z obowiązków proboszcza parafii św. Marcina w Jarząbkowie i św. Michała Archanioła w Grzybowie zwolniony zostanie ks. Mariusz Misiorowski, który obejmie stanowisko proboszcza w Margoninie. Zastąpi go ks. Sławomir Komorski, który do tej pory był proboszczem w Lechinie.
Zmiana dotyczy także parafii farnej. Odchodzi z niej ks. Mariusz Zawadzki, który został przeniesiony do Inowrocławia. Posługę we Wrześni będzie pełnił za niego ks. Krzysztof Januchowski.
For. Archidiecezja Gnieźnieńska
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz