Wiadomości z regionu

Zamknij

Prezent od gminy dla najmłodszych. Dzień Dziecka we Wrześni

. 21:11, 31.05.2026 Aktualizacja: 21:12, 31.05.2026
1 Prezent od gminy dla najmłodszych. Dzień Dziecka we Wrześni

Piana party, występy, pokaz mody i miasteczko dmuchanych zamków  - takie atrakcje dla najmłodszych przygotowała gmina Września.

Gminny Dzień Dziecka odbył się 31 maja na placu przy ul. Wrzosowej. Festyn, który trwał przez całe popołudnie odwiedziły tysiące małych Wrześnian z rodzicami i dziadkami. Atrakcji nie brakowało. Były gry, zabawy z pluszowymi maskotkami, bajkowe występy i dmuchane zamki. Dzieci mogły nauczyć się indiańskiego tańca i wykąpać się w pianie.

Zerknijcie do naszej galerii i zobaczcie jak bawili się uczestnicy.

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Pyzdrolek Pyzdrolek

2 0

W gminie Pyzdry w tym roku nie obchodzi się Dnia Dziecka. Władze zobaczyły trochę więcej turystów i stwierdziły , że to nie potrzebne. Przy okazji władzy się powodzi. Widać na ulicach miasta.

21:59, 31.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%