Zamknij
REKLAMA

Zagrają turniej, zbierając pieniądze dla małego Antosia Zbierskiego. Brakuje ponad 900 tys. zł

11.20, 04.08.2022 WP
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą niedzielę, 7 sierpnia, na stadionie w Orzechowie odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Będzie również zbiórka pieniędzy dla małego Antosia Zbierskiego, aby wygrał z chorobą. 

Od godz. 10.00 na stadionie przy ul. Szkolnej w Orzechowie 24 drużyny zmierzą się w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miłosław. Jednak całe wydarzenie jest zorganizowane, aby zebrać, jak najwięcej pieniędzy z brakującej kwoty na leczenie Antosia. 

W programie zaplanowana jest gastronomia oraz ciepły posiłek dla zawodników. W trakcie trwania turnieju przeprowadzona będzie też zbiórka pieniężna oraz licytacje. 

4-letni Antoś Zbierski już 14 miesięcy walczy ze wznową neuroblastomy. Aby chłopiec mógł wrócić do zdrowia, potrzebna jest kosztowna szczepionka. Aktualnie na zorganizowanej zrzutce, zebrano 612 580 zł. Brakuje jeszcze 983 164, 24 zł. 

Mama Antosia regularnie informuje o aktualnym stanie swojego synka:

Nasz synek jest coraz starszy, więcej rozumie, odlicza dni kiedy będzie mógł opuścić mury szpitalne i wrócić do ukochanego domu. Sam potrafi zadać lekarzowi pytania, jak liczba leukocytów, hemoglobiny i płytek krwi? Dzielnie znosi nieskończoną liczbę zastrzyków, aby móc zobaczyć Panią Doktor z wymarzonym wypisem i spędzić kilka dni w ogrodzie, beztrosko bawiąc się z bratem.

Im więcej ludzi będzie w tą niedzielę na turnieju, a każda ze zgromadzonych osób wrzuci symboliczną złotówkę, to brakująca kwota się zmniejszy. Tym samym Antoś szybciej wróci do zdrowia. 

(WP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%