Zamknij
REKLAMA

850 tys. zł dla Tymka. Ogromną sumę wpłacili rodzice zmarłego Filipka

12:23, 14.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Konto Tymka Kamińskiego zasili prawie 850 tys. zł. Pieniądze przekazała rodzina zmarłego niedawno Filipka Cholewy.

Filipek mieszkał w Janowicach (gmina Pszczyna). Tak jak Tymek zmagał się z SMA. W grudniu sukcesem zakończyła się zbiórka na terapię genową dla niego. Filipek nie zdążył jednak przyjąć leku. Zmarł z powodu pęknięcia tętniaka w brzuchu.

Rodzice chłopca zdecydowali, że 9 mln zł uzbierane dla ich synka podzielą między dziesięcioro potrzebujących dzieci z całej Polski.

Filipek zjednoczył tak wiele dobrych serc. Tyle ludzi stanęło w walce o naszego syna. Jesteśmy przekonani, że pomoglibyście również innym potrzebującym. 9 milionów to dla nas niewyobrażalna kwota, a jednak dzięki Wam została zebrana. Prosto z serca raz jeszcze dziękujemy. Chociaż rana w sercach wciąż jest ogromna, chcemy innym rodzicom dodać trochę nadziei. Wiemy jak strasznie boli niemoc, jak ciężko walczyć o tak duże środki na leczenie własnego dziecka. Wiemy, jakie znaczenie ma każda złotówka, dlatego zebrana kwota zostanie podzielona i wspomoże 10 zbiórek – czytamy na facebookowym profilu dokumentującym walkę Filipka.

Blisko 850 tys. zł trafiło na zbiórkę Tymka. Rodzice małego słupczanina nie kryli wzruszenia.

Dziękujemy Rodzicom, Weronice i Adamowi, którzy w tak ciężkim dla siebie okresie znaleźli siłę, aby pomóc innym dzieciom. Kochani Rodzice Filipka. Nic nie będzie w stanie ukoić bólu, jaki Was spotkał. Wierzymy, że Wasz mały Aniołek czuwa nad Wami. Dziękujemy z głębi serca za ten gest i jesteśmy z Wami myślami - napisali.

Rodzice Tymka poinformowali, że w Niedzielę Wielkanocną, 17 kwietnia o godz. 12.00 w kościele pw. bł. M. Kozala w Słupcy zostanie odprawiona msza św. w intencji Filipka i jego rodziców.

Zbiórkę dla Tymka znajdziemy: TU.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%