Zamknij
REKLAMA

Chemia wcale nie jest nudna. Zobaczcie filmy naszych licealistów!

14:14, 26.05.2022 |
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie LO im. Sienkiewicza biorą udział w Festiwalu Filmu Chemicznego „CINEMA TO CHEMIA”. Zobaczcie ich filmy i zostawcie „łapkę w górę”.

Konkurs organizuje Wydział Chemii UAM. Zadaniem uczestników było nagranie krótkiego filmiku propagującego wiedzę. Do wyboru były trzy kategorie: „Eksperyment”, „Ciekawostka” i „Chemia na wesoło”.

Wygrać można staż na Wydziale Chemii oraz nagrody rzeczowe. Przyznana zostanie też Nagroda Publiczności, której laureata wybiorą internauci. Głosować można zostawiając „łapkę w górę” pod filmem na YouTube.

Poniżej filmy naszych licealistów. Zachęcamy do głosowania!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

tylkotylko

3 5

po co wtłaczają to dzieciakom z podstawówki, kto cokolwiek z tego pamięta? Chore 16:57, 26.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Miecz SofoklesaMiecz Sofoklesa

3 1

Sugeruje przeczytać tytuł, który wyraźnie mówi o licealistach, nie ma mowy o szkole podstawowej, więc po co ten bezsensowny komentarz? 21:20, 26.05.2022


KosmonautaKosmonauta

8 2

Wykonawczyni, chyba Aniela, jest rewelacyjna. Ma znakomitą dykcję, naturalny wdzięk z domieszką bezpretensjoalnej kokieterii a przy tym widać, że kamera ją lubi. Oby nie zmarnowała życia na "bycie chemiczką". Niech chociaż zajmie się szukaniem eliksiru młodości albo kamienia filozoficznego. Byle nie chemia!
01:35, 27.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%