Zamknij

Przedszkolaki z „Misia Uszatka" dały trochę optymizmu mieszkańcom Wrześni

11:22, 10.05.2022 | WP
Skomentuj
REKLAMA

10 maja na wrzesińskim rynku można było poczuć dawkę optymizmu. Dzieciaki z przedszkola „Miś Uszatek" dały trochę uśmiechu mieszkańcom Wrześni.

Święto Optymizmu to inicjatywa wszystkich optymistycznych przedszkoli, która powstała w marcu 2012 roku. Jedno z wrzesińskich przedszkoli również regularnie bierze w nim udział.

Dzieciaki z „Misia Uszatka” świętowały to wydarzenie na wrzesińskim rynku. Kolorowe ubrania, plakaty i dużo, dużo uśmiechu. Taki obrazek można było zobaczyć 10 maja w centrum miasta.

Przedszkolaki stworzyły na środku rynku wzór słońca, a ich wychowawczynie trzymały banery, tworząc napis „OPTYMIZM” oraz „SUKCES”. Mówili do przechodniów, aby uśmiechali się każdego dnia i dbali o to, aby pozytywnie podchodzić do życia, ponieważ jest to bardzo istotny aspekt, żeby być szczęśliwym.

Również aby wesprzeć kolegów ze wschodniej granicy wspomniane wcześniej napisy na banerach były też w języku ukraińskim.

Słońce, które było tego dnia, dodatkowo rozjaśniło obchody Święta Optymizmu i dało jeszcze więcej uśmiechu na twarzach przechodniów, wychowawców przedszkola oraz dzieciaków. Jest to regularne przedsięwzięcie „Misia Uszatka”. Odbywa się co roku i oby ta tradycja trwała, jak najdłużej. 

(WP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%