Zamknij
REKLAMA

Duże inwestycje w szkole zawodowej przy ul. Koszarowej

13:30, 17.07.2021 | F.B
Skomentuj
REKLAMA

W Zespole Szkół Zawodowych  nr 2 zakończyła się modernizacja pracowni logistyczno-technologicznej. Natomiast 15 lipca rozpoczęła się przebudowa przyszkolnych boisk sportowych.

Były to prace adaptacyjne w pomieszczeniach dydaktycznych przeznaczonych na pracownię logistyczną i technologiczną w Zespole Szkół Zawodowych nr 2. W kolejnym etapie pracownie zostaną wyposażone w sprzęt do prowadzenia praktycznej nauki zawodu m.in. w specjalistyczne narzędzia, zestawy komputerowe i laptopy.

Zadanie realizowane zostało w ramach projektu „Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.  

15 lipca przy ZSZ nr 2 rozpoczął się pierwszy etap budowy wielofunkcyjnego boiska sportowego „pod balonem”. Inwestycja ma być zrealizowana jeszcze w tym roku.

Fot. Powiat Wrzesiński

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ciekawyciekawy

2 1

Łaskawie nam panujący podnieśli ryczałt na biura poselskie o 2 tys zł. Są tacy którzy mają trzy biura poselskie. Ile kasiory w takim przypadku otrzymają ? Czekam na odpowiedź posła Tomaszewskiego. 10:31, 18.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%